Master Pharm Budowlani silniejsi na Arkę. Zagra też Gabunia?

W najważniejszym meczu rundy jesiennej rugbiści Master Pharm Budowlanych zagrają znacząco wzmocnieni. Prawdziwym hitem ma być powrót do Łodzi Meraba Gabuni.
RUGBY. W niedzielę na stadionie SMS Budowlanych czeka niezwykle ważny mecz z Arką Gdynia. Spotkanie lidera z wiceliderem zadecyduje o tym, która z drużyn zostanie mistrzem jesieni. Trener łodzian może mieć przed tym starciem powody do optymizmu, bo nie dość, że jego podopieczni grają coraz lepiej, to jeszcze w niedzielę wystąpią w najsilniejszym składzie w tym sezonie. - Do gry gotowi będą Piotr Gomulak, Patryk Reksulak i prawdopodobnie Łukasz Kujawa - cieszy się Przemysław Szyburski. Gotowi będą także Mindia Abashidze i Piotr Karpiński I, którzy odpokutowali już za czerwone kartki.

Największą atrakcją ma być sprowadzenie na mecz Meraba Gabuni. Gruzin zagrał już przed tygodniem w starciu z Lechią Gdańsk, po którym wrócił do Francji. W Budowlanych starają się też sprowadzić go na niedzielę. - Jeżeli nie zdarzy się nic wyjątkowego, Merab będzie do naszej dyspozycji - mówi Krzysztof Serafin, prezes łódzkiego klubu. - Gramy z najsilniejszym obecnie rywalem o tytuł mistrza jesieni, a do tego z Gabunią w składzie. Kto przyjdzie w niedzielę na stadion SMS, żałować więc nie będzie - dodaje.