Jason Doyle oficjalnie odchodzi z Orła. Pojedzie w...

Od dłuższego czasu mówiło się, że Jason Doyle nie przedłuży kontraktu z Orłem Łódź. Spekulacje stały się faktem, bowiem Australijczyk podpisał nową umowę z klubem żużlowej Ekstraligi.
Doyle w ubiegłym sezonie był jednym z liderów Orła. W każdym z meczów zdobywał po kilkanaście punktów. Nic więc dziwnego, że wcześniej dość anonimowym zawodnikiem zaczęły interesować się najbogatsze kluby z Polski. Australijczyk długo wahał się, czy podpisać umowę z drużyną z Ekstraligi, bowiem jej terminarz może kolidować z występami w Grand Prix, w którym Doyle zadebiutuje w przyszłym sezonie.

Mimo lukratywnej oferty z Łodzi Doyle ostatecznie zdecydował się jednak pojechać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Jego nowym klubem, zgodnie z przewidywaniami, został KS Toruń. Nie będę już młodszy, a chcę się dalej rozwijać, dlatego podjąłem decyzję o dołączeniu do ekipy z Torunia. W tym klubie panuje świetna atmosfera - powiedział Australijczyk.

Przypomnijmy, że w nowym sezonie w Orle pojadą Oliver Berntzon, Nicolai Klindt, Rory Schlein, Mikołaj Trępała, Mads Korleliussen i Sebastian Niedźwiedź. Jak zapowiadają w klubie, nie są to ostatnie wzmocnienia łódzkiej drużyny.