ŁKH Łódź liderem II ligi

Porażka i zwycięstwo - to bilans hokeistów ŁKH w II ligi.
Podopieczni trenerów Piotra Zdunka i Tomasza Matuszewskiego tym razem zagrali na wyjeździe z Capitals Warsaw. Pierwszy mecz przegrali 3:4, a rewanż wygrali 8:2. W ekipie gospodarzy wystąpił m.in. były reprezentant Polski Artur Ślusarczyk. W pierwszym spotkaniu ŁKH prowadził nawet 3:0, z kolei w drugim spotkaniu po dwóch tercjach był remis 2:2. W trzeciej tercji fantastycznym wyczynem popisał się Mateusz Kubiak, który w ciągu 44 sekund strzelił trzy gole. Tym samym wyrównał klubowy rekord Jerzego Dzięgielewskiego, który w czasie pobytu ŁKS w Hiszpanii w 1979 roku zdobył podczas tej samej zmiany trzy bramki w meczu z drużyną z Bilbao.

Dla ŁKS gole zdobyli: Paweł Pełzowski, Kamil Świerczewski i Mateusz Kubiak (w pierwszym meczu) Kubiak 3, Ołeksandr Nikitin, Marek Iwański po 2 i Świerczewski 1 (w drugim spotkaniu).

ŁKH: Cylke, Koziorowski - Kamiński, Kurowski, Kusideł, Niedzielski - Darol, Kubiak, Iwański, Pełzowski, Raczyński, Świerczewski, Lar, Łuczywek, Nikitin, Gawin. Łodzianie 10 i 11 stycznia w hali Bombonierka zagrają z Oliwą Gdańsk. Po 12. kolejkach ŁKH prowadzi w tabeli mając 12 punktów, przed Capitals i Oliwę po 9.