Sport.pl

Ferie zimowe z łódzką Fundacją Realu Madryt

Treningi piłki nożnej pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów oraz zajęcia z języka hiszpańskiego - to główne atrakcje czekające na dzieci i młodzież z Warszawy, które przygotowała na czas ferii zimowych Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu we współpracy z Fundacją Realu Madryt.
Obozy piłkarskie "Real Madryt Campus Experience" odbędą się w dwóch terminach ferii warszawskich. Pierwszy turnus to wyjazd do Zakopanego, treningi w hali, zajęcia z hiszpańskiego, jazda na nartach i mnóstwo innych atrakcji. Odbędzie się on w dniach 17-24 stycznia. Drugi turnus zostanie zorganizowany w Warszawie w drugim tygodniu ferii zimowych, czyli od 25 do 31 stycznia. Podczas campu, w formie dziennym, dzieci uczestniczyć będą w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez hiszpańskich i polskich trenerów oraz lekcjach języka hiszpańskiego. Wszyscy uczestnicy campów dostaną stroje Realu Madryt, a na najbardziej aktywnych będą czekać specjalne dyplomy i certyfikaty.

Oferta organizatora przewiduje dwa turnusy: pierwszy w Tatrach (obóz całodobowy za 2100 zł za osobę wraz z transportem z Warszawy) i drugi w Warszawie (dzienny za 1500 zł). - Chcieliśmy stworzyć rodzicom jak najszerszy wachlarz możliwości. Jesteśmy przekonani, że propozycja stacjonarnego obozu piłkarskiego pod patronatem Fundacji Realu Madryt to ciekawe rozwiązanie dla rodziców planujących swoim pociechom ferie w mieście. Letnie campy pokazały, że połączenie treningów piłkarskich z nauką języka pod okiem wykładowców z Hiszpanii, to gwarancja spędzenia niezapomnianych i pożytecznych dni - mówi Dominik Kropidłowski, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu.

Warszawski turnus "Real Madryt Campus Experience" zostanie zorganizowany na boiskach KS Warszawianki, a wyżywienie zapewni dzieciom restauracja "Portucale". Obozy przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-17 lat. Szczegóły dotyczące zapisów oraz dodatkowe informacje na tematów campów znajdują się na stronie internetowej www.campy.com.pl lub pod numerem 504- 217- 771 lub 791 677 699

O FREiS

FREiS jest oficjalnym partnerem Fundacji Realu Madryt w Polsce. Organizacja piłkarskich obozów pozwala fundacji zebrać pieniądze na rozwój społecznej działalności w Polsce. W Łodzi działają trzy szkółki socjalne dla dzieci z rodzin z problemami społecznymi. Dzięki środkom pozyskanym z organizacji campów FREiS może realizować swoje cele, w tym m.in. organizować darmowe zajęcia dla dzieci ze szkółek.

Więcej o: