Joanna Jędrzejczyk o pas UFC powalczy w Polsce? Atlas Arena odpada

Już dłuższy czas mówi się, że jedna z gal UFC, czyli największej federacji mieszanych sztuk walki (MMA) na świecie, ma odbyć się w Polsce. Jednym z kandydatów, gdzie miałaby odbyć się impreza, jest łódzka Atlas Arena
W Łodzi odbywały się już duże gale bokserskie czy imprezy Konfrontacji Sztuk Walki, największej federacji MMA w Polsce i Europie. Nic więc dziwnego, że włodarze UFC zainteresowali się łódzkim obiektem. Według najnowszych doniesień gala w Polsce, na której być może o pas zawalczy Joanna Jędrzejczyk, ma odbyć się 5 lub 11 kwietnia. - Temat UFC w Łodzi przewija się już od dawna - mówi Krzysztof Maciaszczyk, szef Atlas Areny. - Były próby organizacji gali, ale bez konkretów. Wątpię też, że najbliższa impreza UFC odbędzie się w Łodzi. 4 kwietnia to Wielka Sobota, więc to raczej wątpliwy termin, a tydzień później mamy już zaplanowane targi.

I dodaje: - Kontaktowali się z nami właściciele innej z federacji z propozycją organizacji swojej gali. Być może z nimi dojdziemy do porozumienia.