Arka Gdynia - Budowlani Łódź 32:10. Lider zostaje w Gdyni

W hitowym spotkaniu ekstraligi Arka Gdynia ograła Master Pharm Budowlanych Łódź 32:10.
Spotkanie lidera z wiceliderem ekstraligi zaczęło się lepiej dla łodzian, którzy dość szybko wyszli na prowadzenie 7:0. Później było jednak już tylko gorzej. Arka na przerwę schodziła prowadząc 18:10 po... sześciu rzutach karnych Dawida Banaszka. W drugiej połowie gdynianie powiększyli jeszcze przewagę, wygrywając ostatecznie 32:10. W ten sposób Arka umocniła się na prowadzeniu w tabeli i przybliżyła do rozegrania czerwcowego finału u siebie.

Arka Gdynia - Master Pharm Budowlani Łódź 32:10 (18:10)

Punkty: Banaszek 22, Szostek, Zaradzki po 5 - Matyjak, Reksulak po 5

Budowlani: Kościelski, Grabski, Mchelidze, Karpiński II, Konalewski, Dułka, Majcher, Mirosz, Abashidze, Reksulak, Matyjak, Grabowski, Kozakiewicz, M. Krześniak, Bagaturia