ŁKS podtrzymał dobrą passę, ale wciąż jest piąty

Piłkarze ŁKS są niepokonani od siedmiu kolejek. Tym razem wygrali z rezerwami pierwszoligowej Pogoni Siedlce 4:1.
W środę o godz. 17 łodzian czeka spotkanie wyjazdowe z Bronią Radom, która w 32. kolejce wygrała w stolicy z Ursusem Warszawa i została wiceliderem tabeli. Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego pierwszego gola zdobyli w 13. minucie. Po rzucie rożnym piłkarze Ursusa nie potrafili wybić piłki, którą do bramki skierował Bartłomiej Krukowski. Broń podwyższyła wynik w drugiej połowie, kiedy Mariusz Marczak wykorzystał rzut karny.

Ursus Warszawa - Broń Radom 0:2 (0:1)

Gole: Krukowski (13.), Marczak (64.)

Ursus: Pusek - Skowroński, Kabala, Radomski, Ćwik (87. Lesiak), Cegiełka, Sztybrych (69. Bulik), Kamiński, Ambrozik (73. Malec), Zaradny (56. Łowicki), Radionow.

Broń: Budzikur - Krukowski (46. Wieczorek), Ankurowski, Gorczyca, Dobosz, Leśniewski (70. Bojek), Sałek, Skórnicki (89. Więcek), Nowosielski (84. Wicik), Marczak, Bouchniba.

Niespodziankę sprawiła Warta Sieradz, remisując na wyjeździe z liderem. Wprawdzie pierwsi gola zdobyli gospodarze, jednak Michał Stasiak wyrównał uderzeniem z dystansu.

Radomiak - Warta Sieradz 1:1 (0:0)

Gole: Kucharski (56.) - Stasiak (65.)

Radomiak: Kula, Cieciura, Dubina, Serodziński, Kucharski, Kiełtyka (46. Wolski), Agu (46. Wnuk), Brągiel (87. Sułkowski), Puton, Leandro, Stanisławski.

Warta: Adamek - Sosnowski, Krymarys, Łochowski, Bartłoszewski - Stasiak, Idzikowski (76. Woźniak), Mitek, P. Kobierski, Jezierski (60. Bogdan) - M. Kobierski (87. Różycki).

Pozostałe wyniki i tabela: GKP Targówek - Sokół Aleksandrów 0:3 (walkower), Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa 1:0 (Hernik), Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0, WKS Wieluń - Pelikan Łowicz 1:0 (Kiwak), Start Otwock - Lechia Tomaszów 1:4 (Łuszczyński - Rozwandowicz 2, Mirecki 2), Omega Kleszczów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3 (Słomian - Tataj 2, Enow).