Beach soccer. KP Łódź w ćwierćfinale plażowej Ligi Mistrzów!

Wciąż bardzo dobrze w turnieju Euro Winners Cup, czyli plażowej Lidze Mistrzów, spisują się piłkarze KP Łódź. Polacy po wygranej z zespołem ze Szwajcarii awansowali już do ćwierćfinału zawodów
W czwartek łodzianie pokonali estoński Peugeot 2:1 i wyszli z grupy. Z kolei w meczu 1/8 finału musieli zmierzyć się ze szwajcarskim BSC Sable Dancer Berno. Polacy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, bo od prowadzenia 3:0. W drugiej tercji padło jeszcze więcej bramek, piłkarze schodzili bowiem na przerwę przy stanie 6:2. W ostatniej lepiej zagrali Szwajcarzy, którzy nie dali sobie wbić już gola, a sami strzelili dwa. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 6:4 dla KP i tym samym łodzianie awansowali do ćwierćfinału turnieju.