Pierwsze kroki przyszłych kolarskich mistrzów? Społem organizuje zawody

Klub Sportowy Społem w niedzielę organizuje piknik i zawody kolarskie dla dzieci od trzech do dwunastu lat. To szansa dla młodych kolarzy, by złapać bakcyla sportu
Na welodromie Klubu Sportowego Społem zostanie zorganizowana impreza kolarska, która będzie się składać z kilku konkurencji - m.in. z wyścigu typu scratch oraz rywalizacji punktowej. Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć kategorii wiekowych. Do zawodów będą mogli przystąpić wszyscy młodzi kolarze w kategorii od żaka do juniora młodszego, czyli od piątego do dwunastego roku życia.

Na najlepszych zawodników czekają nagrody rzeczowe w postaci kasków kolarskich i akcesoriów rowerowych. Ponadto podczas wydarzenia zostanie zorganizowana loteria fantowa. Organizatorzy również przewidzieli atrakcyjne upominki, bowiem wylosować będzie można m.in. rower, wejściówki na obiekty sportowe i do łódzkiego ZOO. Nie zabraknie też takich atrakcji, jak pokaz udzielania pierwszej pomocy, grill i słodki poczęstunek. Na każdego z młodych kolarzy będą czekały zaś darmowe lody.

Zawody rozpoczną się w niedzielę o godz. 11 na torze kolarskim Klubu Sportowego Społem (ul. Północna 36). Zapisy uczestników odbędą się wcześniej - od godz. 9.30.