Sport.pl

Biznesowa Liga Pomocy już za tydzień. Gwiazdy zagrają charytatywnie

20 czerwca na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi odbędzie się wyjątkowy mecz w ramach Biznesowej Ligi Pomocy. Naprzeciw siebie staną drużyny biznesmenów oraz byłych i aktualnych piłkarzy.
Biznesowa Liga Pomocy to inicjatywa, która pomaga zjednoczyć wspólne możliwości wielu instytucji i środowisk biznesowych wokół szczytnego celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom. Od trzech lat organizowany jest specjalny mecz z udziałem gwiazd piłki nożnej oraz biznesmenów. Drużyny prowadzą zaś uznani trenerzy Michał Probierz i Czesław Michniewicz. - Udział w meczu może wziąć każdy chętny przedsiębiorca, który za tysiąc złotych wykupi zgłoszenie cegiełkę - mówi Marcin Ciącio, partner w IQ Sport Advisory Group, która organizuje mecz. - Cały dochód zostanie bezpośrednio przeznaczony na fundację Gajusz.

Wiadomo już, że w tym roku na boisku zagrają m.in. Mariusz Stępiński, Marcin Robak, Joseph Dayo Oshadogan, Maciej Mielcarz, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Radosław Matusiak, Józef Młynarczyk, Piotr Grzelczak, Krzysztof Ostrowski, Jarosław Bieniuk czy Damian Radowicz. Niewykluczone, że w spotkaniu wystąpi także Sebastian Mila. Na stadionie SMS kibicować zawodnikom będzie Natalia Siwiec. - Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, które zostawiamy na sam koniec - mówią organizatorzy, którzy zebrali już 30 tys. złotych.

Biznesmeni wciąż mogą zgłaszać się do meczu. Impreza rozpocznie się 20 czerwca o godz. 14. Wstęp dla kibiców wolny. Więcej informacji można uzyskać, wysyłając wiadomość na Facebooku.

Więcej o: