Sport.pl

Biznesowa Liga Pomocy. Znani piłkarze pomogli chorym dzieciom [ZDJĘCIA]

W charytatywnym meczu zorganizowanym przez Biznesową Ligę Pomocy aż roiło się od znanych piłkarzy
To już trzecia edycja Biznesowej Ligi Pomocy. Dwa poprzednie mecze, z których dochód przeznaczony jest na cel charytatywny, zostały rozegrane w Aleksandrowie. Teraz gwiazdy i amatorzy zmierzyli się na stadionie SMS przy ul. Milionowej w Łodzi. Tylu znanych zawodników nie widzieliśmy w Łodzi od ponad roku. Byli m.in. dwaj byli widzewiacy, obecnie występujący w Legii: Jakub Rzeźniczak i Łukasz Broź, Patryk Stępiński, obecnie Wisła Kraków, Krzysztof Ostrowski (Śląsk Wrocław). Wyróżniali się gracze, którzy już zakończyli kariery: Maciej Mielcarz, Sławomir Chałaśkiewicz czy wreszcie Radosław Matusiak. Jedną z drużyn prowadził Czesław Michniewicz, a drugą Jarosław Bieniuk, w zastępstwie Michała Probierza, którego zatrzymał w Białymstoku sparing Jagiellonii. Swoich kolegów dopingowali Józef Młynarczyk, Marek Pięta, Andrzej Możejko i Marcin Robak.

Niestety, znakomitą imprezę zakłóciła ulewa, wręcz oberwanie chmury. Nie przeszkodziła ambitnym piłkarzom, ale kibiców wygoniła z trybun.

Na boisku mogliśmy oglądać zawodników reprezentujących m.in. IQ Sport, Magellan S.A., AleProfit, AgioFunds TFI S.A., Aren'Art Forever, Grupa Bednarek, Kancelaria Barański Gasiński i Wspólnicy, Carlsberg, Inwest-Bud, Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy, Coca-Cola, Deloitte, Duczymiński, Grupa ETL, Futbol Bonito, GT Premium, HAMMERmed, KicKin24, Kotanyi, KPT Audyt, Lordi's, Mecalit, Noble Bank, Pharmaceris, PizzaPortal.pl, Polski Związek Piłkarzy, Sailing, Telakces, Weber Group, Inkaso WEC, WnD Grupa Oknoplast, Restauracja Złoty Imbir i wielu innych.

Więcej o:
Komentarze (3)
Biznesowa Liga Pomocy. Znani piłkarze pomogli chorym dzieciom [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • jabol1910

  Oceniono 7 razy 1

  Aby odbudować dobrą piłkę w Łodzi potrzebne jest referendum, które mogłoby odbyć się jednocześnie z jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Jako kluczowe pytanie "czy jesteś za powstaniem jednego klubu w Łodzi i dotowaniem go z budżetu miasta przy jednoczesnym odcięciu od funduszy miejskich ŁKS i Widzewa" O wynik glosowania na ten punkt jestem spokojny. Pytanie drugie: czy jesteś za znacznym zaostrzeniem przepisów porządkowych przed, podczas i po meczach piłki nożnej i stworzeniem sądów doraźnych. Tu 99% łodzian odpowie twierdząco!
  Ale żeby walczyć skutecznie z tą bandycką, pseudokibicowską subkulturą potrzebne jest współdziałanie kibiców, ochrony, władz miasta i policji.
  Chciałbym, żeby doping był prowadzony, był mocny, ale był dopingiem kulturalnym. Takiego dopingu oczekują prawdziwi kibicie, sportowcy, władze klubu i mieszkańcy miasta. Chcemy chodzić na mecze, wziąć tam nasze żony i dzieci, aby też mogli uczestniczyć w kibicowaniu, ale żeby tak było powinna być zmiana kultury kibicowania!
  Póki co na mecze chodzi w znakomitej większości element przestępczy, ziejący nienawiścią do każdego kto stanie im na drodze lub zaprezentuje pogląd niezgodny z pijanym widem bandyterki w stylu: tylko_widzew_rts , mihal , love_elka , gebels10 a reszta kibiców się odsunęła, są zastraszeni i mają pozasłaniane okna kiedy tamci wracają z meczu! Niech się władze zastanowią dla kogo budują stadiony? Dla ludzi czy dla w.w. zwyrodnialców i bandytów gotowych pobić a nawet zabić kibica ŁKS-u czy Legii do czego już przecież dochodziło nieraz!!!

 • mihal_501

  Oceniono 6 razy 0

  @jabol1908
  hahahahahaha
  wypad pejsie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX