Master Pharm Budowlani Łódź przegrali z Arką Gdynia w ostatnim meczu przed finałem

Rugbistom Master Pharm Budowlani Łódź nie udało się przerwać serii Arki Gdynia, która wygrała 11 kolejnych spotkań ligowych
Rugbistom Master Pharm Budowlani Łódź nie udało się przerwać serii porażek z Arką Gdynia. Za tydzień obie drużyny zagrają o mistrzostwo Polski.

Przed spotkaniem Mirosław Żórawski, dyrektor sportowy łódzkiego klubu, zapowiadał, że niedzielny mecz zostanie potraktowany jak trening, gdyż wynik nie miał żadnego znaczenia dla końcowej tabeli. Gra była nawet wyrównana, ale gospodarze zaliczyli pięć przyłożeń, a łodzianie trzy, czyli tyle samo co Rafał Kwiatkowski, najskuteczniejszy gracz Arki.

Rugbiści Lechii Gdańsk, wygrywając u siebie z Ogniwem Sopot 34:19, wywalczyli brązowe medale mistrzostw Polski.

Arka - Master Pharm Budowlani 31:23 (7:8)

Punkty: Kwiatkowski 15, Banaszek 6, Wojaczek 5, Plichta 5 - Sokhadze 8, Kozakiewicz 5, Matyjak 5, Grabowski 5.

"/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!

• Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu