Trzecioligowcy rozgrywają sparingi i testują nowych zawodników

Piłkarze ŁKS wygrali turniej w Kutnie. A jak grali ich przeciwnicy w III lidze?
Podopieczni trenera Marka Chojnackiego w meczu o pierwsze miejsce zremisowali z KS Kutno 1:1, ale wygrali rzuty karne 3:2. Z kolei drugi zespół z al. Unii w spotkaniu o trzecie miejsce bezbramkowo zremisował z Nerem Poddębice, ale lepszy był w rzutach karnych (3:2.).

Oto wyniki innych sparingów

Start Otwock - Polonia Warszawa 1:3 (1:2)

Gole: Tokaj - Tomaszewski, Kluska, Zapaśnik.

Polonia (I połowa): Kazimierczak - Bochenek, Worach, Nakrosius, Wojdyga - Marczak, Kosiorowski, Jaroszewski, Kluska - Tomaszewski, Obłuski; II połowa: Balawejder - Kokot, Choroś, Nakrosius, (78. Augustyniak), Wybraniec, Marczak, Kosiec, Pindor, Zapaśnik (80. Gołąbek) - Truszkowski, Pieczara.

Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 1:0 (1:0)

Gol: Szczepański.

Legia II (I połowa): Leleń - Skowron, Kochański, Zawal, Rakowski - Kozak, Małachowski, Karbowy, Suchanek, Szczepański - Anczewski; II połowa: Kąkolewski - Niedźwiecki, Najemski, Hołownia, Fiedosewicz - Szymański, Nawotka, Trąbka, Michalak, Madeński - Sulejmani.

Legia II kolejny sparing rozegra 25 lipca z Motorem Lublin. Następni rywale to Zagłębie II Lubin (29.07) i Pogoń II Szczecin (01.08).

Oskar Przysucha - Lechia Tomaszów 2:5 (0:3)

Bramki: Bartosiak, Wnuk - Mirecki 3, Stańdo, Jardel.

Komisja Licencyjna Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wydała zgodę Oskarowi Przysłucha na występy w roli gospodarza jedynie na stadionie w Białobrzegach. Działacze beniaminka chcą jednak, aby pierwszy występ Oskara w roli gospodarza miał miejsce na własnym stadionie. Jego rywalem ma być 22 sierpnia Pilica Białobrzegi.

Skaryszewianka - Broń Radom 0:5 (0:4)

Gole dla Broni: Leśniewski 2, Nowosielski, Sałek, Bouchniba.

Broń: Młodziński (60. Szpaderski) - Jakubczyk, Sala, Wicik, Dobosz, Leśniewski - Bouchniba (44. Gregorek), Sałek, Nowosielski (65 Więcek) - Madej.

Sokół Aleksandrów - Górnik Konin 2:0 (1:0)

Gole: Kabaniuk, Bistuła.

Sokół: Ostrowski - Wieczorek, Woźniczak, Zwoliński, Przybyła - Pękała, Knera, Pecyna, Chojecki, Obi Uche - Kabaniuk ponadto: Domżał, Czechulski, Bistuła, Kadłubiak.

Sokół Aleksandrów - Zawisza Rzgów 1:1 (1:1)

Gole: Osowski - Olszewski.

Sokół: Domżał - Gołuch, Bierżyński, Stępień, Kwiatkowski - Wielgus, Osowski, Marciniak, Bujalski, Rogalski - Michał Wrzesiński oraz Karolak, Stolarski, Stokłosa

W Sokole byli m.in. testowani Ukrainiec Władysław Kabaniuk i Bartosz Bujalski, który wiosną występował w ŁKS. W poniedziałek podopieczni trenera Michała Bistuły rozpoczynają 10-dniowy obóz dochodzeniowy.

Przegrał za to pierwszy rywal ŁKS w rundzie jesiennej.

Błękitni Raciąż - Hutnik Warszawa 0:1

W drużynie beniaminka testowany jest Paweł Bojaruniec, ostatnio zawodnik Pelikana Łowicz. Do Błękitnych wrócili z wypożyczeń Łukasz Szelągiewicz i Kamil Osiecki, a zespół z Raciąża z kolei pożegnał Paweł Nowotka, który przechodzi do Startu Otwock.