Polsat Boxing Night w Atlas Arenie. Są już bilety, kto zawalczy oprócz Adamka i Salety? [FIGHTCARD]

Znamy już pełne zestawienie gali Polsat Boxing Night, która we wrześniu odbędzie się w Atlas Arenie. Oprócz Przemysława Salety i Tomasza Adamka zawalczą m.in. Mariusz Wach, Ewa Piątkowska czy Maciej Miszkiń. Są już dostępne bilety na imprezę
Gala, która odbędzie się 25 września w łódzkiej Atlas Arenie, będzie pożegnaniem Tomasza Adamka. Jako jego rywala wybrano Przemysława Saletę. - Przemysław Saleta chce ringowej wojny. Tomasz Adamek chce wskrzesić w sobie starego wojownika, chce znów wygrywać - reklamują walkę organizatorzy.

Oprócz walki Adamka z Saletą w Atlas Arenie będzie można zobaczyć także sześć zawodowych pojedynków. Mariusz Wach skrzyżuje rękawice z Marcinem Rekowskim (waga ciężka). Zakontraktowano także walkę kobiet: Ewa Piątkowska zmierzy się z Ewą Brodnicką (waga superlekka). W wadze superśredniej o zwycięstwo powalczą Maciej Miszkiń oraz Tomasz Gargula. W ringu Atlas Areny staną także Michał Cieślak i Shawn Cox (waga junior ciężka), Kamil Szeremeta i Patrick Mendy (waga średnia) oraz Dariusz Sęk i Cornelius White (waga półciężka). Galę otworzy walka amatorów Tomasz Jabłoński - Bartosz Gołębiewski.

Od czwartku można już kupować bilety na wrześniową imprezę. Najtańsze wejściówki kosztują 40, a najdroższe 350 złotych. Bilety można kupować na www.ebilet.pl, a także w punktach naziemnych (m.in. Empikach). - Mam nadzieję, że gala się wyprzeda - mówi Krzysztof Maciaszczyk, prezes Atlas Areny.

Kibice, którzy nie będą mogli zobaczyć gali na żywo w łódzkiej hali, mogą wykupić dostęp poprzez pay-per-view w cenie 40 złotych. Informacje na ten temat pojawią się wkrótce.