Superpuchar Polski. Grembach zwycięski w kolejnych derbach Łodzi

W Gdańsku odbył się mecz o Superpuchar Polski w beach soccerze. Po raz kolejny w tym sezonie w derbach Łodzi od KP lepszy okazał się Grembach
KP wygrało w tym sezonie krajowy puchar, a Grembach został niedawno mistrzem Polski. Tradycyjnie obie drużyny spotkały się, by zagrać o kolejne trofeum, czyli Superpuchar. W meczu, który odbył się w Gdańsku, lepsi okazali się aktualni mistrzowie kraju. Mimo braku podstawowego bramkarza Dariusza Słowińskiego, który nie dostał pozwolenia na wyjazd od swojego futsalowego klubu Gatta Zduńska Wola, podopieczni Jarosława Jagielskiego wygrali 3:2.

W meczu nie brakowało emocji. To piłkarze KP prowadzili już 2:0 po bramkach Kucharskiego i Lenarta. Grembach w porę zaczął grać jednak lepiej. Kontraktowego gola strzelił Patryk Taraszkowski, a wyrównał Olejniczak. Wygraną Grembachowi zapewnił Daniel Baran i piłkarze z Łodzi mogą cieszyć się z kolejnego trofeum na swoim koncie.

Skład Grembacha:Tomasz Wydmuszek, Maciej Marciniak, Marek Widzicki, Marcin Olejniczak, Daniel Baran, Tomasz Musik, Patryk Taraszkowski, Adam Bogacz, Jakub Ryplewicz i Arkadiusz Błaszczyk.