Master Pharm Budowlani Łódź - Arka Gdynia 15:46. Słaby mecz na inaugurację stadionu

W sobotę Master Pharm Budowlani Łódź rozegrali pierwszy ekstraligowy mecz na nowym stadionie przy al. Unii. Łódzcy rugbiści nie będą dobrze wspominali spotkania z Arką Gdynia
Sobotni mecz był pierwszym meczem rugby, który odbył się na nowym stadionie przy al. Unii. Zapowiadało się wielkie święto, bowiem do Łodzi przyjechała Arka Gdynia, czyli aktualny mistrz Polski. Rywale z Trójmiasta szybko pokazali, że nie przez przypadek są najlepszą drużyną w Polsce. Arka rozpoczęła od prowadzenia 17:0 i do przerwy wynik mocno nie zmienił się (8:20). Łodzianie lepiej nie prezentowali się także w drugiej połowie. Arka wciąż dominowała na boisku i zasłużenie wygrała aż 46:15.

Master Pharm Budowlani Łódź - Arka Gdynia 15:46 (8:20)