Sport.pl

Master Pharm Budowlani Łódź - Posnania. Okazja do rehabilitacji

Rugbiści Master Pharm Budowlani Łódź drugi raz rzędu wystąpią w roli gospodarzy. Tym razem zmierzą się z Posnanią, która nie powinna im sprawić żadnych problemów.


Podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego znów zagrają na stadionie miejskim przy al. Unii (początek w sobotę o godz. 17). Tydzień temu, w inauguracyjnym pojedynku nie spisali się najlepiej, przegrywając w Łodzi z mistrzem Polski Arką Gdynia. Gospodarze zapowiadali rewanż za finał poprzedniego sezonu, byli jednak drużyną zdecydowanie gorszą.

Tym razem Master Pharm Budowlani nie powinni mieć problemów ze zdobyciem punktu bonusowego za cztery przełożenia, bo rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wśród gospodarzy nie zagra Marcin Urbaniak (197 cm wzrostu), najwyższy zawodnik w zespole. Szkoleniowiec może za to skorzystać z juniorów pozyskanych z KS Budowlanych.

Mecz z Posnanią nie będzie imprezą masową, więc będzie go mogło obejrzeć najwyżej 999 kibiców. Ceny biletów wynoszą 10 zł normalny i 5 zł ulgowy, a na sektor środkowy VIP - 20 zł.

Więcej o: