Witalij Biełousow z Orła Łódź w ciężkiej sytuacji. Szuka sponsora

Witalij Biełousow w minionym sezonie I ligi był jednym z ważniejszych zawodników Orła Łódź. Zawodnik poszukuje sponsora, który pomógłby mu w karierze sportowej
Biełousow zajął dziewiąte miejsce w Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Nice Polskiej Ligi Żużlowej o Koronę Bolesława Chrobrego. Rosjanin wywalczył na torze siedem punktów. - Była mocna obsada. Myślę, że mocniejsza nawet niż pierwsza liga - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Rosjanin. - To były dobre zawody, dobre ściganie. Jest nad czym pracować. Trochę jestem chory. Może gdyby nie to, wynik byłby lepszy. Idziemy do przodu, cały czas skupiamy się na tym, aby wyeliminować błędy. Pracujemy, aby zdobywać jak najwięcej punktów.

Po zakończeniu I ligi w Polsce, Biełousowa czekają jeszcze starty w lidze duńskiej, w turniejach w Niemczech, pożegnalnych zawodach w Łodzi oraz walka w indywidualnych mistrzostwach Rosji. Czy zostanie na przyszły sezon w Łodzi? - Jeszcze rozmów nie było, ale myślę, że usiądziemy na spokojnie, pogadamy i jakiś wynik z tego będzie. Ogólnie dobrze mi się jeździło w Łodzi. Pierwszy taki sezon na zapleczu ekstraligi. Jestem zadowolony - mówi.

Rosjanin narzeka jednak na brak sponsora, przez co ma problemy ze sprzętem. - Trochę mam ciężką sytuację, ponieważ nie mam żadnego sponsora. Żeby zdobywać punkty w pierwszej lidze, potrzeba bardzo dobrego sprzętu. Ja mam stare motocykle, jakbym miał nowe, to być może wyniki byłby jeszcze lepsze. Dużo brakuje mi do pełni szczęścia - mówi i ewentualnych sponsorów prosi o kontakt mailowy pod adresem: vitaly_beloysov@mail.ru.

Więcej na sportowefakty.pl.