Orzeł Łódź chce pomóc w odbudowie kościoła w Mileszkach

Podczas kończącej sezon żużlowy imprezy Speedway Show wśród kibiców prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na odbudowę kościoła w Mileszkach
Sezon w Nice I lidze żużlowej już się zakończył, ale w Łodzi jeszcze raz będzie można podziwiać świetnych zawodników podczas imprezy "Speedway Show". Zostanie ona zorganizowana 27 września na stadionie Orła przy ul. 6 Sierpnia. Będzie to mecz dwóch drużyn, które poprowadzą prezes klubu Witold Skrzydlewski oraz trener Lech Kędziora. Temu pierwszemu będzie pomagała Rory Schlein. Wśród startujących zobaczymy takie sławy, jak Bjarne Pedersen, Hans Andersen oraz m.in. Jacob Thorsell, Rohan Tungate, Witalij Biełousow, Andriej Kudriaszow, Robert Miśkowiak, Jakub Jamróg czy Damian Adamczak. Skrzydlewski twierdzi, że listy startowe nie są jeszcze zamknięte, ponieważ rozmawia z czterema znanymi żużlowcami.

Wstęp na trybuny będzie bezpłatny, ale wśród kibiców, którzy zazwyczaj licznie przychodzą na stadion, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na odbudowę spalonego kościoła w Mileszkach. - Mam nadzieję, że kwestować będą kandydaci do parlamentu, dla których będzie to znakomita okazja, by spotkać się z wyborcami - śmieje się prezes Orła.