Sport.pl

Polsat Boxing Night Saleta vs. Adamek. Ważenie w Atlas Arenie już dzisiaj. Przyjdź i zobacz!

O godz. 15 w Atlas Arenie rozpocznie się oficjalne ważenie przed zbliżającą się galą Polsat Boxing Night. Impreza jest otwarta dla wszystkich kibiców
Podczas sobotniej gali, oprócz głównej walki pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Przemysławem Saletą, odbędzie się sześć zawodowych pojedynków. Imprezę otworzy także amatorska walka pomiędzy Tomaszem Jabłońskim a Bartoszem Gołębiewskim. Ponadto w Łodzi zaprezentują się Marcin Rekowski i Nagy Aguilera, Dariusz Sęk i Pedro Otas, Michał Cieślak i Shawn Cox, Kamil Szeremeta i Patrick Mendy, Ewa Piątkowska i Ewa Brodnicka, a także Maciej Miszkiń i Tomasz Gargula.

Wszyscy pięściarze są już w Łodzi. W czwartek odbyła się konferencja prasowa, a w piątek zawodników czeka oficjalne ważenie. Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie wszystkich kibiców. Ważenie odbędzie się w Atlas Arenie i rozpocznie się o godz. 15. Wstęp jest wolny. W sprzedaży wciąż są bilety na galę (kasy Atlas Areny lub www.ebilet.pl i punkty stacjonarne). Kto chce zobaczyć zawody w telewizji, musi wykupić dostęp w pay-per-view (40 zł).

Więcej o:
Komentarze (2)
Polsat Boxing Night Saleta vs. Adamek. Ważenie w Atlas Arenie już dzisiaj. Przyjdź i zobacz!
Zaloguj się
 • Owijek Owijek

  0

  Super walka. Ciekawe gdzie by się odbyła gdyby nie atlas arena. Gdyby nie Jerzy Kropiwnicki to Łodzianie musieli by jeździć po całym kraju żeby móc uczestniczyć w tylu imprezach które odbywają się w atlas arenie.

 • jarek1200

  0

  Adamek rozmiecie Salete w drobny mak, jestem tego pewien

  Gala boksu -> streams. net. pl/1inxtw5/3/11804

  Pozdrowienia do więzienia :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX