Polsat Boxing Night Saleta vs. Adamek. Ważenie w Atlas Arenie już dzisiaj. Przyjdź i zobacz!

O godz. 15 w Atlas Arenie rozpocznie się oficjalne ważenie przed zbliżającą się galą Polsat Boxing Night. Impreza jest otwarta dla wszystkich kibiców
Podczas sobotniej gali, oprócz głównej walki pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Przemysławem Saletą, odbędzie się sześć zawodowych pojedynków. Imprezę otworzy także amatorska walka pomiędzy Tomaszem Jabłońskim a Bartoszem Gołębiewskim. Ponadto w Łodzi zaprezentują się Marcin Rekowski i Nagy Aguilera, Dariusz Sęk i Pedro Otas, Michał Cieślak i Shawn Cox, Kamil Szeremeta i Patrick Mendy, Ewa Piątkowska i Ewa Brodnicka, a także Maciej Miszkiń i Tomasz Gargula.

Wszyscy pięściarze są już w Łodzi. W czwartek odbyła się konferencja prasowa, a w piątek zawodników czeka oficjalne ważenie. Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie wszystkich kibiców. Ważenie odbędzie się w Atlas Arenie i rozpocznie się o godz. 15. Wstęp jest wolny. W sprzedaży wciąż są bilety na galę (kasy Atlas Areny lub www.ebilet.pl i punkty stacjonarne). Kto chce zobaczyć zawody w telewizji, musi wykupić dostęp w pay-per-view (40 zł).