Sport.pl

Polsat Boxing Night. Dariusz Sęk chce unikać mocnych ciosów Brazylijczyka

Dariusz Sęk podczas gali Polsat Boxing Night w Atlas Arenie zmierzy się z Brazylijczykiem Pedro Otasem. - Zobaczę inny styl boksu - zapowiada Polak
Sęk początkowo miał zmierzyć się z Corneliusem Whitem, jednak organizatorzy stracili kontakt z Amerykaninem. Nowym rywalem Polaka został Brazylijczyk Pedro Otas. - O White'cie już zapomniałem i przygotowywałem się pod Otasa - mówi Sęk. - Wiem, że on ma mocne uderzenie, dlatego będę musiał unikać ciosów w półdystansie i chcę trzymać go na dystans przez całe dziesięć rund. Zobaczę trochę inny styl boksu i będzie to dla mnie dobre doświadczenie na przyszłe walki. Nie pozostaje mi nic innego, niż zwyciężyć. To kolejny szczebel w mojej karierze, który muszę pokonać, i tak po prostu musi się stać.

Otas z kolei wyraził swoje zadowolenie z propozycji walki na Polsat Boxing Night. - Przyjechałem do Polski, by wygrać - mówi zawodnik. - Walczyłem już z niełatwymi przeciwnikami, którzy są znani w Ameryce Południowej. Moim mocnym punktem jest silne uderzenie. W Atlas Arenie chcę pokazać, że umiem mocno boksować i na tym się będę opierał. Z takimi zawodnikami jak Sęk chcę spotykać się na całym świecie.

Gala odbędzie się w sobotę o godz. 19. Bilety są wciąż dostępne na www.ebilet.pl oraz w kasach Atlas Areny. Aby obejrzeć galę w telewizji, trzeba wykupić specjalny dostęp pay-per-view.

Więcej o:
Komentarze (1)
Polsat Boxing Night. Dariusz Sęk chce unikać mocnych ciosów Brazylijczyka
Zaloguj się
 • jarek1200

  0

  Jestem za Dariuszem, Piotrkowską i Adamkiem
  tak typowałem, mam nadzieje, że kasiorka za ich zwycięstwa wpadnie!

  Gala boksu -> streams. net. pl/1inxtw5/3/11804

  Pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX