Sport.pl

Master Pharm Budowlani. Sparing zamiast ligi, bo...

Rugbiści Master Pharm Budowlani Łódź zamiast meczu ligowego rozegrają sparing
W weekend podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego w ramach 5. kolejki mieli zagrać na wyjeździe z Ogniwem Sopot. Do spotkania nie dojdzie, bo Polski Związek Rugby przełożył mecze na 21 i 22 listopada. Powodem jest udział reprezentacji Polski siódemek seniorów w turnieju w Namibii, a juniorów na turnieju w Monachium. Kluby z Wybrzeża przekażą do kadry narodowej w sumie dziewięciu zawodników, dlatego związek przełożył całą kolejkę.

Dla łodzian to spora niedogodność, bo jak twierdzi Mirosław Żórawski, dyrektor sportowy Budowlanych, łodzianie bardzo chcieli zagrać, aby nie tylko wygrać z Ogniwem i poprawić bilans w tabeli, ale też aby... zepsuć uroczystość otwarcia po modernizacji stadionu przy ul. Jana z Kolna w Sopocie. - W sobotę o godz. 11 zamiast z Ogniwem zagramy na wyjedzie ze Skrą Warszawa - zapowiada Żórawski.

Więcej o:
"/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!
 
  • Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu