Polsat Boxing Night. Marcin Rekowski zawalczy z Nagym Aguilerą: "Będzie jatka"

- Będzie naprawdę ciężki bój - mówi Marcin Rekowski, który podczas gali Polsat Boxing Night zmierzy się z Nagym Aguilerą.
Aguilera jest zadowolony z zaproszenia do Polski. - Byłem już u was kilkakrotnie - mówi bokser z Dominikany. - Kilka razy sparowałem i ucieszyłem się z propozycji, bo bardzo lubię Polskę. Dlaczego mnie tak długo nie było? Czasem przychodzi znużenie treningami, jest taka jednostajność. Potrzebowałem trochę czasu dla siebie.

Warto przypomnieć, że Aguilera walczył kiedyś z Tomaszem Adamkiem. Górą był Polak. - Przyjechałem taki jak wcześniej - mówi pięściarz z Dominikany. - Każdego można pokonać. Obserwowałem walki mojego rywala. W sobotę wyjdziemy na ring i okaże się, kto jest lepszy.

- Będzie jatka, bo mamy ciekawe style - to zaś słowa Marcina Rekowskiego. - Cieszę się, że po raz pierwszy mogę zawalczyć na tak dużej gali jak Polsat Boxing Night. To dla mnie duży zaszczyt. Aguilera to twardy zawodnik, idzie do przodu. Czeka nas ciężki bój. A czy Adamek opowiadał mi o rywalu? Nie, bo nie pytałem - śmieje się zawodnik.

Gala rozpocznie się w sobotę o godz. 19. Bilety są wciąż dostępne na www.ebilet.pl oraz w kasach Atlas Areny. Aby obejrzeć galę w telewizji, trzeba wykupić specjalny dostęp pay-per-view.