Polsat Boxing Night. Artur Szpilka stawia na Adamka czy Saletę? [WIDEO]

O godz. 19 w Atlas Arenie rozpocznie się gala Polsat Boxing Night. Sprawdź, jakie wyniki typuje Artur Szpilka, polski pięściarz wagi ciężkiej trenujący w Stanach Zjednoczonych
Szpilka zapowiada, że będzie to ciekawa gala. Jak typuje w walce wieczoru, w której zmierzą się Przemysław Saleta i Tomasz Adamek? - Obaj będą doskonale przygotowani - mówi Szpilka. - Po stronie Tomka stoi szybkość, a po stronie Przemka stoją warunki fizyczne. To powinna być łatwa walka dla Adamka, bo będzie szybszy od Przemka, ale zobaczymy, jak będzie w sobotę. Saleta sprawił już jedną niespodziankę w walce z Gołotą. Mam nadzieję, że będzie dobra walka i życzę powodzenia obu zawodnikom.

Szpilka nie ma żadnych wątpliwości, kto zwycięży w głośno zapowiadanej walce kobiet. - Moją zdecydowaną faworytką jest Ewa Piątkowska, która jest silniejsza, ma lepsze warunki - ocenia zawodnik. - Będzie walczyć z typowym "polskim czołgiem", którym jest Ewa Brodnicka. Pomijając moje sympatie, wydaje mi się, że będzie to bardzo dobra walka. Dziewczyny się nie lubią, będzie zażarcie i chyba będzie to wisienka na torcie tej gali.

Zawodnik trzyma także kciuki za Macieja Miszkinia, który zmierzy się z Tomaszem Gargulą. - Będzie to bardzo wyrównana walka. Maciek lubi iść do przodu, a Gargula niedawno wrócił z wakacji - mówi szpilka. - Dla mnie będzie to jedna z najciekawszych walk. Faworytem jest Miszkiń, który jest silniejszy i ma większe doświadczenie. I tego mu życzę, bo go znam osobiście.

Reszta typów Szpilki: