Orkan Sochaczew - Master Pharm Budowlani Łódź 9:24. Budowlani zgodnie z planem

Rugbiści Master Pharm Budowlani Łódź byli faworytem meczu w Sochaczewie. I nie zawiedli
Zgodnie z przewidywaniami podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego przywieźli do Łodzi komplet punktów, ale w pierwszej połowie niespodziewanie gra była wyrównana. - Nastawialiśmy się na trudną przeprawę z Orkanem, ale do przerwy największe problemy stworzyła nam pogoda - tłumaczy szkoleniowiec łodzian. Silny wiatr sprawiał, że Budowlani mieli kłopoty z przeniesieniem akcji na połowę rywala. Po przerwie Szyburski miał już powody do zadowolenia. - Uważam, że wygrana z Orkanem to zasługa naszej dobrej gry, a nie słabszego dnia rywala - podkreśla trener. Co ważne, Budowlani zdobyli punkt bonusowy za cztery przełożenia (Witalij Kramarenko, 2, Maciej Orlowski, Łukasz Kujawa). Następny mecz łodzianie rozegrają 24 października o godz. 14. Na stadion przyjedzie Skra Warszawa. Będzie to pierwsza kolejka rundy rewanżowej.

Orkan Sochaczew - Master Pharm Budowlani Łódź 9:24 (6:7)

Orkan: Tomasz Gasik 6, Michał Kępa 3.

Budowlani: Witalij Kramarenko 10, Maciej Orłowski 7, Łukasz Kujawa 5, Tomasz Kozakiewicz 2.

Pozostałe wyniki: Skra Warszawa - Arka Gdynia 12:75 (0:61), Ogniwo Sopot - Posnania 37:18 (21:6), Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk 22:25.