Dobry początek II rundy w wykonaniu Master Pharm Budowlanych Łódź

Rugbiści Master Pharm Budowlanych Łódź znów pokonali Skrę Warszawa. Tym razem wygrali w pierwszej kolejce rundy rewanżowej.
Podopiecznym trenera Przemysława Szyburskiego wygrana w pierwszym meczu ze Skrą Warszawa nie przyszła łatwo. W stolicy łodzianie zwyciężyli 26:12, ale w sobotę w rewanżu na Stadionie Miejskim jedyną niewiadomą był rozmiar wygranej. Łodzianie potrzebowali 35 minut, aby zaliczyć cztery przyłożenia, a tym samym zdobyć dodatkowy punkt. Po przerwie w ekipie gospodarzy pojawiło się kilku zmienników, ale nadal przewaga była po ich stronie. Ligowy debiut zaliczył Juliusz Walczak, a po meczu nagrodę dla MVP spotkania odebrał Witalij Kramarenko, który zaliczył trzy przyłożenia. Ukrainiec jest najskuteczniejszym zawodnikiem Budowlanych, ma na koncie 45 punktów.

Master Pharm Budowlani Łódź - Skra Warszawa 48:5 (24:0)

Punkty: Kramarenko 15, Pogorzelski 13, Wilczyński 5, Kazakiewicz 5, Krześniak 5, Kujawa 5 - Hoppe 5.

"/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!

• Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu