Łódzka firma wspiera Kamila Stocha. Wybierz mu kask [ZDJĘCIA]

Kibice Kamila Stocha wybiorą dla niego kask - ruszył II etap kampanii ?Poznaj Mistrza? łódzkiej firmy ATLAS
Kampania wizerunkowa ATLAS weszła w kolejną fazę. Tym razem największy polski producent chemii budowlanej i główny sponsor Kamila Stocha zaprosił fanów skoczka do głosowania na projekt kasku, w którym zaprezentuje się publiczności podczas zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. Głosowanie na kask, tzw. "KASKing", potrwa do 7 grudnia.

Swoje głosy na kask, w którym Kamil Stoch wystartuje w Zakopanem, można oddawać na dedykowanej projektowi podstronie portalu marki ATLAS dla wykonawców http://www.atlasfachowca.pl/stoch/.

W ramach etapu "Wybierz kask dla Mistrza" dostępne do wyboru są trzy projekty: "Pop-Art", "Folk" oraz "No Limits", wyłonione spośród prawie 80 zgłoszeń, otrzymanych w ramach konkursu dla projektantów indywidualnych i agencji (jak np. warszawskiej "brand new attitude"), a przeprowadzonego za pośrednictwem platformy dla grafików - designer.pl.

Pierwszy z projektów, "Pop-Art", nawiązuje symboliką do elementów bliskich Kamilowi, takich jak lotnictwo, muzyka, szczęśliwa liczba, książka, czy "latający" superbohaterowie.

Na drugim kasku - w ramach propozycji "Folk" - jest widoczny charakterystyczny dla zdobnictwa góralskiego wzór - parzenica, a także górskie szczyty, co stanowi bezpośrednie nawiązanie do miejsca pochodzenia skoczka.

Trzeci projekt - "No Limits", jest inspirowany nieziemskim talentem Kamila, który przekracza wszelkie ograniczenia w podbijaniu przestworzy podczas skoków.

- Bardzo cieszę się, że wspólnie z marką ATLAS oddajemy decyzję o ostatecznym wyborze kasku w ręce kibiców. Wszystkie trzy projekty są bardzo interesujące i sam miałbym ogromny dylemat, na który z nich się zdecydować. Dlatego też jestem zadowolony, że udało mi się wybrnąć z opresji. Wybierajcie i głosujcie - zachęca do udziału w zabawie Kamil Stoch.

- Wierzymy, że kask wybrany przez fanów dodatkowo uskrzydli Kamila i zmotywuje do powtórzenia ubiegłorocznego sukcesu z Zakopanego. Nikomu nie trzeba też przypominać, że zawody Pucharu Świata rozgrywane w stolicy polskich Tatr mają niepowtarzalny klimat, więc nieprzypadkowo ta data została wybrana na inaugurację nowego kasku Kamila - dodaje Jacek Bik, Kierownik Komunikacji w firmie ATLAS.

Kask, na który zagłosuje najwięcej internautów będzie można podziwiać na głowie Kamila w dniach 23-24 stycznia 2016 r. w Zakopanem. Każdy użytkownik może zagłosować wyłącznie na jeden projekt kasku, a szczegółowy regulamin głosowania jest dostępny na stronie kampanii: www.atlasfachowca.pl/stoch.