Plażowy SMS zostanie przeniesiony do Spały. Władze Łodzi już o tym wiedzą

Jak już informowaliśmy w ?Wyborczej? i na Łódź.sport.pl, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w siatkówce plażowej zostanie przeniesiona z Łodzi do Spały. Wczoraj zostali poinformowani o tym przedstawiciele miasta
Na początku października pisaliśmy o tym, że istniejąca od 2007 roku w Łodzi Szkoła Mistrzostwa Sportowego w siatkówce plażowej, ma zostać przeniesiona do Spały. Obiekt przy ul. Milionowej to miejsce, gdzie trenują i uczą się młodzi adepci beach volleya, którzy zresztą osiągają ogromne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. Na środowym spotkaniu włodarzy Polskiego Związku Piłki Siatkowej z przedstawicielami Łodzi, wiceprezydent Tomasz Trela oraz dyrektor Wydziału Sportu Marek Kondraciuk zostali poinformowani o sprawie.

Co na to SMS? - Oficjalnie dalej nic na ten temat nie wiem - mówi Roman Stępień, dyrektor szkoły. - Hala do plażówki cały czas się buduje. Aktualnie ukończyliśmy 60 proc. prac. Oczywiście planujemy dokończenie budowy, choć wciąż nie dostaliśmy ani złotówki z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szukamy innych środków.

Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.