Hokej na lodzie. ŁKH przegrał w Poznaniu

Hokeiści ŁKH Łódź przegrali pierwszy mecz w sezonie. Podopieczni trenera Tomasza Matuszewskiego ulegli na wyjeździe liderowi tabeli.
Dla łodzian spotkanie z Hockey Club Poznań zaczęło się nawet dobrze, bo objęli prowadzenie 2:0, ale w drugiej tercji dali się jednak gospodarzom zaskoczyć, którzy na przerwę schodzili prowadząc 5:2. W ostatniej części padło sześć bramek. Wprawdzie HC Poznań w 50 min. prowadziło 7:4, ale gościom zabrakło czasu, aby doprowadzić do remisu, gdyż gol Jakuba Darola na 6:7 został strzelonyna dwie sekundy przed ostatnią syreną. Dla łodzian gole strzelali: Paweł Pełzowski, Mateusz Kubiak, Marek Iwański, Kamil Świerczewski, Radosław Kusideł, Jakub Darol. To pierwsza porażka łodzian, którzy wcześniej odnieśli dwie wygrane (Warsaw Capitals 8:2 i BKS Bydgoszcz 10:5). Następnym rywalem łodzian będzie Dragons Gdańsk, a mecz rozegrany zostanie 19 grudnia w hali Bombonierka.