Sukces łódzkiej tenisistki stołowej w Katarze

Dwa złote medale zdobyła Julia Ślązak (MKS Jedynka Łódź) w międzynarodowym turnieju juniorek w tenisie stołowym w Doha.
Zawody odbywały się w ramach World Junior Circuit. Złoty medal w turnieju drużynowym Ślązak wywalczyła grając w mieszanym teamie z Seleną Selvakumar (Indie). Julia wygrała wszystkie swoje singlowe pojedynki (w sumie sześć) oraz trzy w deblu. Polsko-indyjski zespół zwyciężył kolejno Algierię B 3:0, Tunezję 3:0, Iran 3:2, Algierię A 3:1.

Polka i Hinduska były także najlepsze w turnieju debla. Pokonały w ćwierćfinale 3:2 (-8,5,8,-3,5) Karami/Farci (Iran), w półfinale 3:1 (6,13,-4,6) Garci/Haj Salah (Tunezja),w finale 3:1 (5,-9,9,5) Feredj/Lasgsin (Algieria).

Ślązak w turnieju singlowy wygrała swoją grupę eliminacyjną, ale w ćwierćfinale przegrała 2:4 (-12,-15,7,-9,9,-7) z Iranką Karami i została sklasyfikowana na miejscach 5-8.