ŁKH przegrał z liderem tabeli II ligi

Hokeistom ŁKH nie udał się atak na pierwsze miejsce w tabeli. Przegrali u siebie z Hokejem Poznań.
W meczu na szczycie ligowej tabeli podopieczni trenera Tomasza Matuszewskiego tylko na początku drugiej tercji mogli liczyć na korzystny wyników. Wówczas po golu Jakuba Darola prowadzili 3:1. Do końca tej tercji rywali zdobyli siedem bramek i losy meczu zostały rozstrzygnięte.

Hokeiści ŁKS zajęli więc drugie miejsce w tabeli, trzecie - Mad Dogs Sopot, czwarte - BKS Bydgoszcz. W półfinale play-off ŁKH - gra się tylko jedno spotkanie - zagra z Mad Dogs, a Hokej Poznań z BKS Bydgoszcz. Do finału awansują zwycięzcy, a gospodarzem meczu będą drużyny zajmującej wyższe miejsce po rundzie zasadniczej. Spotkania rozegrane zostaną 2 lub 3 kwietnia.

ŁKH - Hokej Poznań 6:11 (2:1, 1:7, 3:3)

Gole dla ŁKH: Marek Iwański, Artur Niedzielski, Darol, Mateusz Kubiak, Arkadiusz Witczak, Kamil Świerczewski.