Polfarmex Kutno coraz bliżej play-off. Kolejne zwycięstwo

Koszykarze Polfarmeksu Kutno zanotowali kolejne zwycięstwo w Tauron Basket Lidze. Tym samym są coraz bliżej awansu do play-off
Kutnianie w Tauron Basket Lidze grają dopiero drugi sezon. W aktualnym zarząd klubu założył awans do najlepszej ósemki, która powalczy o medale. Na razie wszystko zmierza ku dobremu. W środę Polfarmex dorzucił kolejną cegiełkę, by znaleźć się w elicie. Kutnianie pokonali na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 63:58. Co przerwy przegrali jednak 26:20, a dopiero w drugiej połowie włączyli piąty bieg i wygrali mecz.

Polfarmex wciąż utrzymuje się na szóstym miejscu w tabeli. Kolejny mecz kutnianie rozegrają 1 kwietnia z Polskim Cukrem Toruń.

Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 58:63

Kwarty: 10:8, 16:14, 8:16, 24:25

Siarka: Bell 5, Strzelecki, Zalewski 11, Patoka 11, Wall 6, Pandura, Młynarski 8, Robbins 17

Polfarmex: Faber 4, Jarecki 8, Grochowski 6, Malczyk 2, Gabiński 5, Bartosz 10, Fraser 7, Parker 5, Zyskowski 16