Cel Budowlanych Łódź: pokonać Pogoń Siedlce

Wiosną rugbiści Master Pharm Budowlanych Łódź należą do nielicznych w lidze, którzy nie przegrali meczu. W niedziele podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego spróbują podtrzymać dobrą passę.
Do tej pory łodzianie pokonali Lechię Gdańsk (22:16) i Ogniwo Sopot (18:6). - Tak jak zakładałem, do awansu do finałowej czwórki wystarczy wygrać dwa mecze. Tyle tylko, że my chcemy wygrać wszystkie cztery - wyjaśnia Mirosław Żórawski, dyrektor sportowy Budowlanych.

W niedzielę o godz. 16 łodzian czeka kolejny trudny sprawdzian. Rywalem będzie na wyjeździe Pogoń Siedlce, która jest piatą w tabeli i ma punkt mniej od łodzian. W pierwszej rundzie Budowlani wygrali na stadionie przy al. Unii 25:14, choć do przerwy Pogoń prowadziła 6:3. - Jedziemy po wygraną do Siedlec, która przypieczętuje nasz awans do czołowej czwórki - deklaruje Szyburski. Dodaje, że po spotkaniu z Ogniwem przeanalizowano błędy, które nie powinny się powtórzyć w meczu z Pogonią. Smaczku spotkaniu dodaje fakt, że przeciwko sobie zagrają bracia Miroszowie: Michał i Marek.

W pozostałych meczach zagrają: Orkan Sochaczew - Arka Gdynia, Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk. Skra Warszawa - pauzuje.

Więcej o: