Blamaż Sokoła Aleksandrów, remis Lechii Tomaszów

Piłkarze z Aleksandrowa i Tomaszowa nie będą mile wspominać 32 kolejki III lig. Obie drużyny stracili punkty z niżej notowanymi rywalami
Podopieczni trenera ŁKS Wojciecha Robaszka wygrali 18. mecz w sezonie, a ósmy na wyjeździe.

Ner Poddębice - ŁKS 0:2 (0:1)

Gole: Cichowlas (35.), Sarafiński (76.)

Ner: Chachuła - Filipiak (77. Sesay), Gniadzik (69. Jarczewski), Kobiera, Konieczny - Rózycki, Pabjańczyk, Kania, Owczarek, Skupiński - Okoński (35. Salwin).

ŁKS: Kołba - Pyciak, Cichowlas, Ślęzak, Rozmus - Kacela, Kocot, Bryła (46. Sarafiński), Golański (83. Pawlak), Stryjewski (60. Nowacki) - Patora.

W następnej kolejce - 31 maja o godz. 18 piłkarze ŁKS zagrają u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który nadal nie może być pewny utrzymania w lidze. Z kolei podopieczni trenera Jarosława Cecherza w 32 kolejce pokonali Pilicę Białobrzegi.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 2:0 (0:0)

Gole: Broniszewski (62.), Maciejewski (88.)

Świt: Kędra - Kamiński, Gurzęda, Cuch, Napora - Basiuk (90. Perzyna), Broniszewski, Koziara, Kowalczyk, Kozłowski (86. Maciejewski) - Krawczyk (84. Szerwszeń)

Pilica: Malina - Kacperkiewicz, Moryc, Białecki, Karasek - Filipowicz, Bykowski (81. Zawisza), Barzyńśki (68. Moroz), Janik (77. Bednarczyk), Hernik - Rudnicki.

Natomiast piłkarze Polonii Warszawa po jednostronnym spotkaniu pokonali Strat Otwock, spadkowicza z III ligi

Polonia Warszawa - Strat Otwock 5:1 (2:0)

Gole: Zapaśnik (19.), Pieczara (37.), Marczak (58.), Kluska (64.), Tomaszewski (80.) - Karaś (90.)

Polonia: Tobiasz (75. Balawejder) - Szabat, Worach, Augustyniak, Wojdyga - Bochenek, Nakrosius, Marczak (62. Wierzbowski), Kluska (73. Tomaszewski), Zapaśnik (67. Jaroszewski) - Pieczara.

Start: Anusiewicz - Hrynkiewicz, Karaś, Piekut, Musbau - Kowalczyk (72. Długosz), Kolibowski, Łuszczyński, Bylak (84. Stolarski), Kęsek (46. Marciszek,) - Hagno (65. Piotrzkowicz).

Pozostałe wyniki i tabela: Broń Radom - Lechia Tomaszów 4:4 (Bojek 18, Leśniewski 41, Wicik 63, Nowosielski 69 - Mirecki 23, 56, Szymczak 74, Matuszczyk 84), Błękitni Raciąż - Sokół Aleksandrów 4:1 (Majkowski 16, Paczkowski 55, Klepczyński 85, Grudzień 89 - Michałek 14), Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (Kamiński 46, Ciach 69), Warta Działoszyn - Legia II Warszawa 2:3 (Kukulski 40, Stasiak 79 - Nawotka 16, Niezgoda 53, Cichocki 68), Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 0:2 (Wojcieszyński 35, K. Kowalczyk 42), Energia Kozienice - Oskar Przysucha 2:1 (Kołodziejczyk 29, Michalski 89 - Moskwa 26).

1.Polonia326559-21
2.Legia II326262-33
3.Sokół326152-24
4.Lechia326174-37
5.ŁKS326168-33
6.Pelikan326156-27
7.Ursus325950-25
8.Świt325753-26
9.Błękitni324747-51
10.Warta S.324039-41
11.Broń323749-66
12.Pilica323346-55
13.Warta Dz.323230-79
14.Oskar322942-68
15.Pogoń322734-55
16.Energia322639-61
17.Start322124-81
18.Ner321728-69