Polska - Szwecja. W Łodzi o awans do mistrzostw Europy

W czwartek reprezentacja Polski kobiet na stadionie przy al. Unii rozegra kolejny mecz eliminacji mistrzostw Europy Euro 2017.
Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski kobiet zagra w Łodzi. Rywalem biało-czerwonych w eliminacjach ME 2017 będzie Szwecja.

W pięciu dotychczasowych spotkaniach Polki zdobyły siedem punktów i zajmują czwarte miejsce. Prowadzą nasze środkowe rywalki, które odniosły komplet zwycięstw. Podopieczne trenera Wojciecha Basiuka tracą jednak do drugiej Słowacji tylko dwa punkty. Pokonały ją jednak w drugiej kolejce eliminacji. W 20-osobowej kadrze Polski jest podopieczna trenera Marka Chojnackiego Martyna Wiankowska, zawodnika SMS Łódź, który wywalczył awans do ekstraklasy w tym sezonie.

Początek spotkania na stadionie przy al. Unii w środę o godz. 18. Bilety w cenach 15 zł (strefa VIP), 10 zł (bilet normalny) i 5 zł (uczniowski) można kupować za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl, w Centrum Biletów Atlas Areny przy al. Bandurskiego 7 i w salonach Empik. Zainteresowani kupnem biletów mogą też przesłać zamówienie na wejściówki za pośrednictwem biura ŁZPN elektronicznie e- mail: lodzki@zpn.pl lub faksem 0 42 634-87-99.