Sport.pl

Polska - Szwecja. W Łodzi o awans do mistrzostw Europy

W czwartek reprezentacja Polski kobiet na stadionie przy al. Unii rozegra kolejny mecz eliminacji mistrzostw Europy Euro 2017.
Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski kobiet zagra w Łodzi. Rywalem biało-czerwonych w eliminacjach ME 2017 będzie Szwecja.

W pięciu dotychczasowych spotkaniach Polki zdobyły siedem punktów i zajmują czwarte miejsce. Prowadzą nasze środkowe rywalki, które odniosły komplet zwycięstw. Podopieczne trenera Wojciecha Basiuka tracą jednak do drugiej Słowacji tylko dwa punkty. Pokonały ją jednak w drugiej kolejce eliminacji. W 20-osobowej kadrze Polski jest podopieczna trenera Marka Chojnackiego Martyna Wiankowska, zawodnika SMS Łódź, który wywalczył awans do ekstraklasy w tym sezonie.

Początek spotkania na stadionie przy al. Unii w środę o godz. 18. Bilety w cenach 15 zł (strefa VIP), 10 zł (bilet normalny) i 5 zł (uczniowski) można kupować za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl, w Centrum Biletów Atlas Areny przy al. Bandurskiego 7 i w salonach Empik. Zainteresowani kupnem biletów mogą też przesłać zamówienie na wejściówki za pośrednictwem biura ŁZPN elektronicznie e- mail: lodzki@zpn.pl lub faksem 0 42 634-87-99.

Więcej o:
Komentarze (7)
Polska - Szwecja. W Łodzi o awans do mistrzostw Europy
Zaloguj się
 • mradi1910

  Oceniono 3 razy 1

  Oxygen
  Ale na Piłsudskiego są 4 trybuny i nie będzie mniej, więc nie rozumiem czemu jedna trybune nazywać stadionem... Chyba, że do frekwencji zaliczacie zawsze ziemniaki posadzone wokoło :)

 • bodek_75

  0

  Brawo Polsat. Ustawić kamerki od Kaliskiego. Chociaż widać trybunę. Jedną trybunę "stadionu".

 • jabol1910

  Oceniono 2 razy -2

  Tak, my (Widzew) będziemy mieli pseudostadion po taniości, ktory szybciej niz przewidują najwięksi wrogowie zacznie sie sypać, pieprzony blaszak prowizorka, a na Aleja Unii dobudują resztę trybun bo tam jest potencjał.

 • loverewelka

  Oceniono 13 razy -3

  Po raz kolejny jakis idiota nazywa twór na Unii2 stadionem....pewnie po meczu wiecej bedzie sie mowic nie o samym meczu i jego wyniku, a o smrodzie i brudzie na jedno trybunowym bublu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX