Beach soccer. Łódź ma już trzy drużyny w ekstraklasie

Po ostatnim turnieju w Gdyni do klubów ekstraklasy dołączył trzeci zespół z Łodzi. Oprócz Grembacha i KP, w elicie zagra BSCC SAN AZS
W tym sezonie drużyna BSCC Łódź połączyła się ze Społeczną Akademią Nauk i występowała pod nazwą BSCC SAN AZS Łódź. Ekipa przystąpiła do I ligi, i po dwóch turniejach w Chodeczy przystąpili do baraży o ekstraklasę z pierwszego miejsca. Ostateczny turniej odbył się w miniony weekend w Gdyni. W pierwszym spotkaniu łodzianie przegrali z Team Słupsk po rzutach karnych. W drugim spotkaniu BSCC SAN AZS okazał się lepszy od Rapidu Lublin i awansował do półfinału, w którym zmierzył się z zespołem Vita-Sport Zdrowie Garwolin, który występował w ekstraklasie. Łodzianie wygrali 4:2, dzięki czemu osiągnęli upragniony awans do ekstraklasy.

Drużyna utrzymuje się z własnych składek oraz dzięki sponsorom którzy dołączyli do drużyny przed sezonem, a skład tworzą piłkarze pochodzący z Łodzi i związani z łódzkimi klubami.

BSCC SAN AZS: Piotr Klepczarek, Krzysztof Nykiel, Marek Wiosna, Patryk Poter, Michał Łabędzki, Kamil Woźniak, Przemysław Kazimierczak, Krystian Karolak, Jakub Pasiński, Rafał Kałużny, Maciej Janeczko, Michał Maciąg, Marcin Wolski, Marcin Zimoń, Rafał Serwaciński, trener: Jakub Szymański, kierownicy drużyny Arkadiusz Nowaczyk i Grzegorz Nowacki.