Derby Łodzi. Jak były mistrz Polski typuje mecz ŁKS z Widzewem?

Hit rundy jesiennej zakończy 12. kolejkę III ligi. Na stadionie przy al. Unii rozegrane zostaną 63 derby Łodzi pomiędzy Widzewem a ŁKS
To najważniejsze piłkarskie wydarzenia w naszym regionie od ponad czterech lat. W niedzielę o godz. 15 międzynarodowy sędzia Paweł Raczkowski rozpocznie się 63. derby Łodzi. Naprzeciw siebie staną piłkarze ŁKS i Widzewa, a spotkanie obejrzy ponad pięć tysięcy widzów.

W cieniu tego meczu w Aleksandrowie miejscowy Sokół zmierzy się z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawski, wiceliderem tabeli, który tylko czyha na potkniecie ŁKS i Widzewa. Natomiast Lechia Tomaszów i Pelikana Łowicz wystąpią u siebie w roli faworytów, ale oba zespoły jak na razie miały spore problemy z wygrywaniem spotkań na własnym stadionie. Podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego wygrali tylko jedno z pięciu spotkań domowych, a piłkarze trenera Piotra Zajączkowskiego dwa - z sześciu. Czy teraz poradzą sobie w meczach z Ruchem Wysokie Mazowieckie i Sokołem Ostróda? Przed 12 kolejka wyniki wytypował Ariel Jakubowski, były piłkarze ŁKS, mistrz Polski z 1998 roku z klubem al. Unii.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk - 1

Legia II Warszawa - Huragan Wołomin - 1

ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa - 2

Sokół Aleksandrów - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - x

Motor Lubawa - Huragan Morąg - 2

Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok - 1

Lechia Tomaszów - Ruch Wysokie Mazowieckie - 1

Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda - x

ŁKS Łódź - Widzew - 1