Aktywny weekend z Ladies Fight Night

Jedyna w Europie organizacja sportów walki tylko i wyłącznie kobiet zaprasza wszystkie trenujące dziewczyny do wspólnych sparingów w Łodzi. W ramach obozu przygotowującego zawodniczki LFN do kolejnej gali, włodarze żeńskiej federacji zaplanowali dzień otwarty w Fight Club Łódź. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Patryk Vega!
W długi weekend w Łodzi, 11-13 listopada, odbędzie się pierwszy obóz sparingowy Ladies Fight Night. Wydarzenie jest bezpośrednio związane z przygotowaniami do grudniowej gali LFN.

Grafik pierwszych dwóch dni obozu wypełnią intensywne sparingi zawodniczek pod okiem wykwalifikowanych sędziów MMA i K1: Piotra Michalaka i Sebastiana Jagielskiego. W sobotę zaplanowano wspólne oglądanie najważniejszego starcia w historii polskiego MMA, czyli pojedynku łódzkiej zawodniczki Karoliny Kowalkiewicz z Joanną Jędrzejczyk w Nowym Jorku.

Ostatni dzień, niedziela, to zabiegi rehabilitacyjne dla uczestniczek obozu i wspólny obiad z gościem specjalnym Patrykiem Vegą. Reżyser takich produkcji jak Pitbull czy Służby specjalne będzie przeprowadzał rozmowy z dziewczynami i zbierał materiały potrzebne do stworzenia wizerunku zawodniczki MMA do jednego ze swoich filmów.

W ramach obozu sparingowego LFN, właściciele federacji zapraszają wszystkie chętne zawodniczki do udziału w dniu otwartym i bezpłatnych sparingach! W sobotę, 12 listopada, drzwi sal treningowych Fight Club Łódź będą otwarte dla wszystkich dziewcząt trenujących sporty walki! Wystarczy zgłosić swój udział w wydarzeniu na Facebooku LFN.

W obozie sparingowym poprzedzającym czwartą galę LFN, udział wezmą tak utalentowane zawodniczki jak: Sylwia Juśkiewicz, Weronika Zygmunt, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Posiadała, Judyta Rymarzak, Monika Bohn, Katarzyna Sadura, Małgorzata Dymus, Hanna Gujwan, Martyna Czech, Katarzyna Lubońska i Agnieszka Niedźwiedź.

Ladies Fight Night to pierwsza i jak do tej pory jedyna organizacja w Europie promująca sporty walki tylko i wyłącznie kobiet. Misją federacji jest upowszechnianie kobiecego MMA i K1 oraz umożliwianie rozwoju sportowego utalentowanym zawodniczkom.

Zapraszamy do aktywnego spędzenia długiego weekendu z Ladies Fight Night!

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez wydarzenie "Pierwszy obóz treningowy LFN", które znajdziecie tutaj: https://web.facebook.com/events/612041938999650/

Sponsorami I obozu sparingowego LFN są: Hotel Tobaco, Fight Club Łódź, Pit Bull West Cost, Orto Med. Sport i Sport Masters.