Sport.pl

Piłkarze ŁKS zagrają w Pucharze Polski z Ruchem. Kibice mogą kupować bilety

W środę o godz. 18.45 ŁKS Łódź rozpocznie walkę o 1/8 finału Pucharu Polski. Wszystko wskazuje na to, że w Chorzowie dopingować ich będzie grupa 500 kibiców.
W poprzedniej rundzie piłkarze z al. Unii wyeliminowali Termalikę Bruk-Bet, którą pokonali w Niecieczy 2:0. W kolejnej rundzie łodzianie zmierzą się z Ruchem Chorzów. Spotkanie to zostanie rozegrane w Chorzowie w najbliższą środę o godz. 18.45. Pierwotnie gospodarzem meczu miał być ŁKS, ale ze względu na duże koszty organizacji spotkania w Bełchatowie, działacze klubu zaproponowali chorzowianom rozegranie spotkania u nich.

Wszystko wskazuje na to, że ełkaesiaków wspierać będzie grupa 500 fanów. Właśnie tyle wejściówek dla kibiców gości przeznaczył klub z Chorzowa. Bilety można kupować od poniedziałku w kasach przy al. Unii. Sprzedaż rozpocznie się o godz. 15, ale już teraz wiadomo, że z ich rozprowadzeniem nie powinno być żadnych problemów.

Dla tych, którzy zdecydują się pozostać w domu, pozostaje transmisja w telewizji. Pojedynek Ruchu z ŁKS transmitować będzie TVP Sport.

Więcej o: