T-Mobile Ekstraklasa. Michał Probierz przywrócił do drużyny piłkarzy, których wcześniej od niej... odsunął

Marcin Smoliński i Dariusz Kłus znów będą znów trenować z pierwsza drużyną ŁKS. W poniedziałek 24 ełkaesiaków rozpoczyna przygotowywania do meczu z Widzewem
W niedzielę po południu trenera Michał Probierz ogłosił listę piłkarzy, których będzie brał pod uwagę przy ustalaniu 18-osobowego składu na derby Łodzi, które rozegrane zostaną 17 października. W kadrze znaleźli się: Bogusław Wyparło, Adrian Olszewski, Artur Gieraga, Paweł Golański, Radosław Pruchnik, Michał Łabędzki, Piotr Klepczarek, Marcin Adamski, Marcin Kaczmarek, Cezary Stefańczyk, Bartosz Romańczuk, Agwan Papikyan, Kamil Paluch, Antoni Łukasiewicz, Marcin Smoliński, Dariusz Kłus, Szymon Salski, Tomasz Nowak, Sebastian Szałachowski, Artur Golański, Marcin Mięciel, Marek Saganowski, Maciej Bykowski, Przemysław Kita.

Na zgrupowanie reprezentacji Czarnogóry wyjechali Mladen Kaszczelan i Pavle Velimirović, a Robert Szczot przechodzi rehabilitację po urazie pachwiny.

Z zespołem Młodej Ekstraklasy nadal będzie za to ćwiczył Patryk Kubicki.

W poniedziałek po południu piłkarze ŁKS będą trenować na boisku Orła. We wtorek i w środę drużyna pojedzie do Gutowa Małego, a w czwartek trening odbędzie się przy al. Unii. W piątek o godz. 17 ełkaesiacy rozegrają sparing z Legią Warszawa na stadionie na Pepsi Arenie.