Piłkarz ŁKS grał w eliminacjach do Euro 2012. Rywalami John Terry, Ashley Cole, Wayne Rooney...

Czarnogórzec Mladen Kaszczelan wystąpił w meczu z Anglią. Jego drużyna zagra w play offach
W spotkaniu rozegranym w Podgoricy padł remis 2:2, chociaż Anglicy - po golach Ashleya Younga i Darrena Benta - prowadzili już 2:0. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 91. min.

Drużyna prowadzona przez trenera Fabio Capello zapewniła już sobie awans do finałów Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie w przyszłym rolu. Czarnogórcy są pewni drugiego miejsca w grupie G i zagrają w play offach.

Kaszczelan grał w pierwszej połowie, w przerwie został zmieniony. We wtorek jego drużyna, na koniec eliminacji, zmierzy się na wyjeździe ze Szwajcarią.