T-Mobile Ekstraklasa. Piłkarze ŁKS rozpoczynają przygotowania do meczu z Widzewem. Treningi w trzech miejscach

Dziesięć treningów w sześć dni - taki plan przygotował trener ŁKS Michał Probierz przed derbami Łodzi.
Piłkarze z al. Unii w niedzielę i poniedziałek mieli wolne. Na treningu spotkają się na treningu we wtorek rano. Przed zajęciami lekarz Marek Drobniewski ma ocenić stan zdrowia Bogusław Wyparły i Pawła Golańskiego. Bramkarz od tygodnia zmaga się z urazem kolana, a Golański w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała zderzył się z rywalem i od tamtego czasu bolą go żebra. - Nasz lekarz zdecyduje, kiedy wrócą do zajęć - informuje Jarosław Paradowski, rzecznik prasowy ŁKS.

We wtorek ełkaesiacy, już z niedawno kontuzjowanymi Marcinem Adamskim, Marcinem Mięcielem (obaj mieli kłopoty ze zdrowiem) i Pavle Velimirovicem, który wrócił z meczu reprezentacji Czarnogóry, będą trenowali na boisku przy ul. 6. Sierpnia. Na środę i czwartek zaplanowane po dwa treningi w Gutowie Małym. Dwa razy dziennie piłkarze będą też ćwiczyć w piątek i sobotę, ale na stadionach Orła i przy al. Unii.

W niedzielę w porze meczu, czyli o godz. 18, odbędzie się zamknięty dla kibiców i mediów trening na głównej płycie przy al. Unii, a następnie 18 piłkarzy wyjedzie na przedmeczowe zgrupowanie w okolice Łodzi, skąd bezpośrednio przyjedzie na mecz z Widzewem.