Widzewski duet w ŁKS?! Grajewski chce za wspólnika... Skrzydlewskiego!

PRZEGLĄD PRASY. - Andrzej Grajewski złożył propozycję współpracy Witoldowi Skrzydlewskiemu - podaje środowy "Dziennik Łódzki". Czy obaj biznesmeni, którzy jeszcze kilka lat temu wspólnie pracowali w Widzewie, już wkrótce będą rządzić w ŁKS?
<b><a class=c1n href="<http://www.facebook.com/pages/%C5%81%C3%B3d%C5%BA-Sportpl/200768423330804>"> Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Widzewie i ŁKS-ie tylko na Facebooku Łódź - Sport.pl&nbsp&raquo</a></b>

W poprzednim tygodniu portal lks.sport.pl jako pierwszy podał informację, że Grajewski jest zainteresowany przejęciem ŁKS. Podobno były współwłaściciel Widzewa, za którego czasów klub z al. Piłsudskiego jako pierwszy w historii polskiej piłki nie otrzymał licencji, u rywala zza miedzy chciałby rządzić ze Skrzydlewskim, z którym pracował już w Widzewie.

Według informacji "Dziennika Łódzkiego" obaj biznesmeni mieliby razem zainwestować w ŁKS. Skrzydlewski, który jest właścicielem żużlowego Orła, prowadzenie rozmów z Grajewskim potwierdza. - Odnośnie mojej ewentualnej pomocy dla ŁKS mogę powiedzieć w ten sposób: wszystko jest możliwe! - mówi "DŁ" Skrzydlewski.

O tym, czy Grajewski ostatecznie zdecyduje się na zainwestowanie w ŁKS, przekonamy się najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Andrzej Grajewski chce kupić ŁKS. Oto wszystkie twarze słynnego "Grajka" [ZDJĘCIA]