Sport.pl

Tomasz Wieszczycki został akcjonariuszem ŁKS!

Wieszczycki zdecydował się całą swoją należność pieniężną wynikającą z zaległych wypłat zamienić na akcje klubu, stając się równocześnie akcjonariuszem Spółki ŁKS S.A. - poinformował klub
Tomasz Wieszczycki i Tomasz Kłos odchodzą z ŁKS. - Mamy dość - mówią

Kilkadziesiąt minut temu zakończyło się spotkanie, w którym udział wzięli prezes ŁKS SA Jakub Urbanowicz, szef Rady Nadzorczej Jarosław Turek, właściciel Klubu Filip Kenig i były doradca Zarządu ds. Sportowych Tomasz Wieszczycki.

Strony wyjaśniły między sobą nieporozumienia, do których doszło w ostatnich dniach. Tomasz Wieszczycki zdecydował się całą swoją należność pieniężną wynikającą z zaległych wypłat zamienić na akcje klubu, stając się równocześnie akcjonariuszem Spółki ŁKS SA. Przyznał także, że nadal wierzy w prowadzoną przez właścicieli politykę odbudowy Łódzkiego Klubu Sportowego, a kupno akcji to dowód poparcia dla dalszych działań zmierzających do tego celu.

- Cieszę się, że doszło do takiego spotkania. Spory i kłótnie są nam teraz najmniej potrzebne. Tomasz udowodnił, że nie odwraca się od klubu i nadal jest zainteresowany jego przyszłością. Decyzja o zakupie akcji ŁKS SA jednoznacznie o tym świadczy. Akcje Spółki może nabyć każda firma lub osoba prywatna i namawiamy do tego wszystkich, którzy chcą pomóc Łódzkiemu Klubowi Sportowemu - powiedział Filip Kenig.

Podczas spotkania ustalono także, że nowym dyrektorem sportowym ŁKS będzie Jarosław Dziedzic.

Rycerz Bodzio nie był pierwszy! Zobacz inne szalone maskotki sportowych drużyn [WIDEO]


Więcej o:
Komentarze (8)
Tomasz Wieszczycki został akcjonariuszem ŁKS!
Zaloguj się
 • Gość: gość

  0

  @rodowity54

  chyba na giełdę złomu, gruzu i staroci.

  A mnie zastanawia to jakim prawem koszyki handlują akcjami, za które nie zapłacili całości (więc są one prawnie nadal własnością miasta a nie K i U)

 • rtrwt

  0

  Mieć akcje ŁKSu - bezcenne!

 • q-dee

  0

  Zapomnialem o czyms. Daj daj daj daj daj :)))) :):)::):):):) lumpy. Powsinogi. Zakala Lodzi. Nawet nie zapelniacie Da Gruz zeby te nedze utrzymac, bo Was wyraznie nie ma. I naciagacie Nas wszystkich - Lodzian - na dotowanie lumpexu. Wstydzcie sie gnidy zaparchawione. Zawsze w cieniu.

 • q-dee

  0

  By the way - panie Wieszczycki, pan to fortuny nie zrobi w zyciu :)))) Chyba pan doradcow finansowych sie jeszcze nie dorobil :))) Daj daj daj daj... :)))))))))))))

 • q-dee

  0

  Przepraszam przejezyczenie - ilu. Daj daj daj daj daj :))))

 • q-dee

  0

  No, to teraz zobaczymy ile Dajdaje maja wiernych kibicow:) jesli to sa tacy jak Rodowity 54, zegnamy Was z chusteczka w reku chlip chlip Daj Daj :):):):):)

 • imone

  0

  @rodowity54
  Człowieku, weź nie rozśmieszaj narodu takimi tekstami. buahahahahahaha

 • rodowity54

  0

  A ile kosztuje jedna akcja? I co z zapowiadanym wejściem na gieldę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX