Sport.pl

Ryszard Tarasiewicz ma już listę kandydatów do gry w ŁKS. Na niej... 28 nazwisk!

Nie wiadomo, którzy piłkarze pozostaną w klubie. Dlatego zrobiłem listę zawodników, którzy mogliby ich zastąpić - mówi trener ŁKS
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Widzewie i ŁKS-ie tylko na Facebooku Łódź - Sport.pl »

Piłkarze łódzkiej drużyny zdobyli jesienią ledwie 15 punktów i wiosną będą walczyć o utrzymanie w ekstraklasie. Nie wiadomo jednak, którzy. Na poniedziałek i wtorek szefowie ŁKS zaplanowali serię indywidualnych rozmów z zawodnikami w sprawie renegocjacji kontraktów. - Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni będzie wiadomo, kto zostanie - mówi Tarasiewicz.

Wiadomo, że odejdą Antoni Łukasiewicz i Paweł Golański, którym skończyło się wypożyczenie, odpowiednio ze Śląska Wrocław i Korony Kielce. Pierwszy nie ukrywa, że bardzo chce wrócić do wrocławskiego klubu, choć przyznaje, że otrzymał ostatnio propozycję gry z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Z kolei Golański cały czas czeka na rozmowę z właścicielem ŁKS Filipem Kenigiem. Dopiero po niej zdecyduje, czy wiosną zagra w Łodzi.

- Ale na pewno odejdzie więcej piłkarzy. Przecież może być tak, że któryś z nich przyjdzie do mnie i powie: mam propozycję z pierwszej ligi. Fajnie się z panem pracuje, ale tam dużo rzeczy jest na wyższym poziomie niż w ŁKS i do tego regularnie płacą. I co mam mu odpowiedzieć? - pyta Tarasiewicz i dodaje, że już przygotował listę 28 zawodników, którzy mogliby wzmocnić drużynę. Są na niej gracze ze wszystkich pozycji.

Szkoleniowiec nie ukrywa, że czeka na sygnał do działania od swoich szefów. - Czy rozpoczynać rozmowy? Co zaproponować za podpisanie kontraktu? Muszę też tym piłkarzom powiedzieć, gdzie będzie trenował i czy będzie otrzymywał pensje co miesiąc - tłumaczy trener ŁKS.

Od poniedziałku piłkarze z al. Unii mają miesiąc urlopu. - W najbliższym tygodniu mogą sobie wypoczywać, jak chcą. Po świętach będą ćwiczyć według indywidualnego programu, a 10 stycznia rozpoczynamy przygotowania do spotkań wiosennych - kończy Tarasiewicz.

Grand Prix Kobiet w Atlas Arenie! Zobacz, jakie piękne siatkarki przyjadą do Łodzi [GALERIA]


Więcej o:
Komentarze (18)
Ryszard Tarasiewicz ma już listę kandydatów do gry w ŁKS. Na niej... 28 nazwisk!
Zaloguj się
 • Gość: łodzianin

  0

  NA PIERWSZYM MIEJSCU NA LIŚCIE JEST IGOR

 • brasi1

  0

  To jest ciekawe!
  pieniedzy nie mają nawet na ciepła wodę ale będą transfery robić
  typowe dajdajowskie oszukańcze podejście
  od lat tak jadą i ciagle ktoś reanimuje trupa..najczęsciej za pieniądze podatników, a kaska z C+ się rozpływa nie wiadomo na co

 • Gość: do poniżej poziomu

  0

  skoro nie dociera do ciebie, że duże pieniądze trzeba mieć tylko w wypadku płacenia piłkarzom (pensje + premie za zwycięstwo) i to razy 20 (osiemnastka meczowa, trenerzy), a w drugim przypadku nie trzeba ich wiele, bo wystarczy premia i to razy trzy - to na tym poziomie (-1908) dyskutować nie będziemy

 • poziom1908

  0

  @Gość: pss klub żebraków-powiedz no, jako członek klubu żebraków, z jakiej niby racji miałby nam sędzia pomagać? Bo raczej nie dla pieniędzy, których po prostu nie mamy...wasz pseudo grajek zasłużył na kartkę i tyle.

 • Gość: pss klub żebraków

  0

  z pomocą sędziego mozna wygrać z każdym. Jak sędzia jest obiektywny to pss nawet ze słabym śląsdkiem chwyta

 • Gość: wstydzew klub kmiotów

  0

  @Gość: powyżej poziomu dajdajów
  Szkopuł w tym, że ci emeryci skopali w derbach wasze, zajeżdżające obornikiem tyłki.

 • poziom1908

  0

  a u was w przedszkolu...dzieciaku, weź się do roboty lepiej...

 • Gość: powyżej poziomu dajdajów

  0

  a u was w łks-ie nikogo nie cvytujecie. I nikomu nie płacicie. Ale ci wasi kopacze nie składają skarg, bo żeby napisać skargę do pzpn to trzeba mieć:

  - IQ >10
  - tzw. cohones

  waszym emerytom tego brakuje (jednego i drugiego)

 • poziom1908

  0

  @Gość: PSS 2009 BEDOŃ - nie nie, widzewiaku z Bedonia, u nas nie cytuje się cacka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX