Koniec Amerykanów w ŁKS. Ostatni z nich wraca do USA

B.J. Holmes jest ostatnim koszykarzem z USA, który pożegnał się z ŁKS.
a href="https://www.sport.pl/sport-lodz/1,117108,10784739,Lodz_w_2012_roku_bez_Ligi_Swiatowej__ale_w_zamian.html ">POLECAMY! Łódź w 2012 roku bez Ligi Światowej. W zamian dostaniemy...

Przed rozpoczęciem pierwszego od 30 lat sezonu w ekstraklasie klub z al. Unii pozyskał trzech Amerykanów. Gdy pod koniec pierwszej rundy stało się jasne, że drużyna nie awansuje do play-off, a do tego na jaw wyszły ogromne problemy finansowe ŁKS, jego szefowie zdecydowali się pozbyć Amerykanów.

Pierwszy z al. Unii odszedł Kirk Archibeque, który pod koniec listopada przeszedł do Zastalu Zielona Góra. Na początku grudnia z ŁKS pożegnał się Jermaine Mallett, który stał się zawodnikiem Trefla Sopot.

Ostatnim z Amerykanów, który wyjedzie z Łodzi, jest B.J. Holmes. 23-letni rozgrywający za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z klubem i w piątek wyleci z powrotem do USA.

W miejsce graczy zza oceanu do drużyny dołączył tylko Paweł Malesa. - Więcej zawodników spodziewać się nie należy - nie ukrywa Piotr Zych, trener łodzian.

Skra, Budowlani, ŁKS Siemens... Cały sport z Łodzi i okolic na Facebooku Łódź - Sport.pl »


Więcej o: