Sport.pl

ŁKS "robi porządki". Dziesięciu piłkarzy odsuniętych do Młodej Ekstraklasy! Mięciel, Bykowski, Adamski, Szałachowski...

Piłkarze ŁKS rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Najważniejszą informacją dnia było odsunięcie od pierwszej drużyny aż dziesięciu zawodników.
POLECAMY! Żewłakow, Ljuboja, Frankowski, Kosowski, Stilić - byli i obecni reprezentanci i gwiazdy ligi już zimą do wzięcia!

Pierwsze noworoczne spotkanie drużyny rozpoczęło się od 45-minutowej odprawy ze sztabem trenerskim i dyrektorem sportowym Jarosławem Dziedzicem. Pierwszy trening został podzielony na dwie części - zawodnicy najpierw biegali w parku na Zdrowiu, a potem przez około pół godziny rozciągali się w hali.

Po zakończeniu treningu szkoleniowcy ogłosili listę zawodników, którzy będą od jutra trenowali z pierwszym zespołem. Podano również listę piłkarzy, którzy ćwiczyć będą z zespołem Młodej Ekstraklasy. Znalazło się na niej aż dziesięć nazwisk! Od jutra z drużyną ME będą ćwiczyć Marcin Mięciel, Sebastian Szałachowski, Pavle Velimirović, Tomasz Nowak, Maciej Bykowski, Marcin Adamski, Artur Gieraga, Artur Golański, Przemysław Kita i Patryk Kubicki.

Dwaj pierwsi byli podstawowymi piłkarzami ŁKS w rundzie jesiennej - Szałachowski był najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny (cztery gole), a Mięciel zdobył zwycięskiego gola w derbach Łodzi. Velimirović przez większość rundy był podstawowym bramkarzem, a na boisku dość często pojawiali się także Nowak i Bykowski.

POLECAMY! Najlepsze i najgorsze transfery w Widzewie i ŁKS. Kto zachwycił, a kto zawiódł

Dlaczego piłkarze zostali odsunięci od drużyny? Klub oficjalnej przyczyny nie podał. Można się jednak domyśleć, że spora część z nich nie zgodziła się na obniżenie kontraktów. Przypomnijmy, że by ratować ŁKS szefowie klubu postanowili wprowadzić w życie plan naprawczy, który polega na obniżeniu zarobków wszystkim pracownikom.

Z pierwszą drużyną trenować będą za to trzej nowi gracze - Wojciech Łobodziński, Paweł Sasin i Piotr Koman. Dwaj pierwsi podpisali już umowy z ŁKS. Oprócz nich pod okiem Ryszarda Tarasiewicza będą przygotowywać się Marcin Kaczmarek, Piotr Klepczarek, Dariusz Kłus, Rafał Kujawa, Michał Łabędzki, Adrian Olszewski, Agwan Papikyan, Wołodia Papikyan, Radosław Pruchnik, Bartosz Romańczuk, Marek Saganowski, Szymon Salski, Damian Seweryn, Marcin Smoliński, Cezary Stefańczyk, Robert Szczot i Bogusław Wyparło.

Grand Prix Kobiet w Atlas Arenie! Zobacz, jakie piękne siatkarki przyjadą do Łodzi [GALERIA]


Więcej o:
Komentarze (19)
ŁKS "robi porządki". Dziesięciu piłkarzy odsuniętych do Młodej Ekstraklasy! Mięciel, Bykowski, Adamski, Szałachowski...
Zaloguj się
 • kraq

  Oceniono 3 razy 1

  @najaremo
  widocznie tak to jest jak się czerpie informacje o klubie z gw. ich dziennikarstwo sportowe, zwłaszcza lokalne do dno i dwa metry mułu

 • mcalljakby

  0

  Do autora tych wypocin:

  www.lkslodz.pl/pilka,klub,news,972
  Dziękuję. Pozdrawiam prawdziwych Łodzian. Tylko ŁKS.

 • Gość: gość

  0

  Skoro mają się za takich zaj.ebistych, to dlaczego nikt ich nie chce? Panowie gwiazdorzy; dlaczego nie odejdziecie do innych, niby lepszych klubów?

  -----------------------
  Żydzew szczeka, karawana idzie dalej:)

 • Gość: do dajdaj1909

  0

  @wstydzew1922

  w PSS-ie trzeba z@pie...ć! Ale za darmo. wasze szczęście że się tacy idioci-społecznicy wciąz znajdują

  Jak się spytasz: gdzie jest kasa
  To: WON - młoda ekstraklasa

  już nowa degeneracja zaprowadzi PSS-ie porządki w PSS-ie

 • Gość: do dajdaj1909

  0

  @wstydzew1922

  w PSS-ie trzeba z@pie...ć! Ale za darmo. wasze szczęście że się tacy idioci-społecznicy wciąz znajdują

  Jak się spytasz: gdzie jest kasa
  To: WON - młoda ekstraklasa

  już nowa degeneracja zaprowadzi PSS-ie porządki w PSS-ie

 • wstydzew1922

  0

  Biegać, walczyć i się starać, bo w ŁKS-ie trzeba z@pie...ć!

 • poziom1908

  Oceniono 2 razy 0

  @birbantiwagabunda - słusznie prawisz, dla ciebie kolega to Mistrzu, bo umie czytać ze zrozumienie, w przeciwieństwie do ciebie...informacja o tym kto znalazł się w ME to jedno, a komentarz (którego nie rozumiesz jak widzę) to drugie.
  Ale czemuż się dziwić, skoro interesują cię takie sporty jak zbieranie grzybów...

 • poziom1908

  Oceniono 2 razy 0

  @Gość: a choj przygodo-napisał gość, którego jedyną treścią życia jest brandzlowanie się podczas wypisywania komentarzy pod artykułami o ŁKS...

 • Gość: a choj przygodo

  Oceniono 2 razy 0

  @przygoda

  Żałosny to jest śmieszny klubik o nazwie PSS 2009 (dawniej ŁKS)

  Grajewski się mylił. Oni wiedzę o futbolu nie czerpią z komiksów a z "Pamiętników wydrwigrosza"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX