ŁKS - Polonia. ,,Misja odśnieżanie? zakończona sukcesem

Trwająca przez blisko 10 godzin akcja odśnieżania stadionu przy al. Unii zakończyła się sukcesem. - Jeśli warunki atmosferyczne nie ulegną diametralnej zmianie, to mecz z Polonią na pewno się odbędzie - zapewniają w ŁKS
POLECAMY! ŁKS może być jak Dania w 1992 roku!

Odśnieżanie płyty głównej boiska i trybun na stadionie przy al. Unii rozpoczęło się w czwartek rano. Grube warstwy śniegu usuwały maszyny, pracownicy MOSiR i kibice ŁKS. Wszystko po to, by przygotować obiekt na piątkowy mecz z Polonią Warszawa.

Po blisko 10 godzinach pracy odśnieżona została cała główna płyta boiska, a klub poinformował o zakończeniu akcji. - Jeśli warunki atmosferycznie nie ulegną diametralnej zmianie, to na pewno zapowiedziany na piątek mecz się odbędzie - zapewnia Jarosław Paradowski, rzecznik ŁKS. O w miarę przyzwoitym stanie boiska może świadczyć to, że już o godz. 16 trenerzy przeprowadzili na nim ostatni trening przed spotkaniem z Polonią.

Warto dodać, że po zakończeniu zajęć sztab szkoleniowy wyznaczył piłkarzy, którzy wyjechali na krótkie przedmeczowe zgrupowanie. Na 19-osobowej liście znaleźli się: Bogusław Wyparło, Adrian Olszewski, Marcin Adamski, Seweryn Gancarczyk, Adrian Jurkowski, Szymon Salski, Michał Łabędzki, Piotr Klepczarek, Ronald Gercaliu, Artur Gieraga, Olegs Laizans, Robert Szczot, Paweł Sasin, Grzegorz Bonin, Maciej Iwański, Artur Golański, Mateusz Stąporski, Marcin Mięciel i Marek Saganowski.

Spotkanie ŁKS z Polonią rozpocznie się o godz. 18.

POLECAMY! W ŁKS lepsi od Jesusa Gila! Sześciu trenerów w pół roku!