ŁKS - Cracovia. Coraz bliżej do meczu o przetrwanie

Mecz ŁKS z Cracovią coraz bliżej. Piłkarzy drużyny z al. Unii czeka ostatni trening przed najważniejszym meczem w sezonie.
Na ostatnich zajęciach zabrakło Kameruńczyka Thierry'ego Yangue, któremu w środę wieczorem podziękowano za udział w testach. W treningu wziął udział za to Pavle Velimirović. Bramkarz ŁKS z powodu przeziębienia we wtorek czuł się bardzo źle, ale w środę ćwiczył już razem z Bogusławem Wyparło i Adrianem Olszewskim pod okiem Arkadiusza Onyszko.

Coraz bardziej intensywnie trenuje też rekonwalescent Rafał Kujawa, a badania kontuzjowanego kolana przeszedł Robert Szczot. Lekarze zalecili mu przerwę w treningach do końca tygodnia, co oznacza, że nie zagra w najbliższym meczu. W drużynie brakowało także kontuzjowanych: Marcina Adamskiego i Marcina Smolińskiego. W czwartek ełkaesiacy będą trenować na głównym boisku.

Rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów na mecz z Cracovią. Od środy można je kupić w kontenerach kasowych przy al. Unii, w OFI Sklepie w Galerii Retkińskiej i w biurze podróży Nevada Travel przy ul. Piotrkowskiej 31.