Agustin Battipiedi, Argentyńczyk z szóstej ligi, strzela dla ŁKS

Agustin Battipiedi zdobył jedną z bramek dla ŁKS w sparingu z trzecioligową Skrą Częstochowa
22-letni napastnik występował ostatnio w Denver Athletic FC, drużynie z szóstej ligi angielskiej. Teraz walczy o kontrakt z ŁKS.

Z trzecioligową Skrą łodzianie zmierzyli się na boisku przy ul. Minerskiej. Zanim Argentyńczyk pokonał bramkarza drużyny z Częstochowy, dwa gole strzelił Marcin Mięciel. Kolejną bramką dołożył jeszcze Grzegorz Bonin i do przerwy było 4:0.

W drugiej połowie piątą bramkę dołożył Agwan Papikyan.

Sparing ŁKS oglądał m.in. Andrzej Grajewski, który niedawno chciał kupić klub.

ŁKS - Skra Częstochowa (4:0)

Gole: Mięciel (14., 18.), Battipiedi (22.); Bonin (29.), Papikyan (82.)

ŁKS: I połowa - Wyparło, Gercaliu, Salski, S. Gancarczyk, Sasin - Bonin, Laizans, M. Gancarczyk, Iwański - Battipiedi, Mięciel. II połowa - Olszewski - Seweryn, Jurkowski, Gieraga, Łukasiewicz - Łabędzki, Romańczuk, Papikyan, Saganowski - Kujawa, Stąporski.